עונת פריצה

מכבי נתניה חזרה אתמול בגדול למאבק האליפות אחרי הניצחון 0:1 על בית"ר משער של שלו מנשה. עודד מכנס בטוח: "שלו מנשה הוא השחקן שעשה את ההתקדמות הכי גדולה מבין שחקני ליגת העל"

יום שני 23 מרץ 2009
שלמה חסיד

שלו מנשה הוא גיבור המחזור בליגת העל, עם שער הניצחון מול בית"ר ירושלים, שהחזיר את נתניה בגדול לתוך המאבק על האליפות והוציא את הרוח מהמפרשים של הקאמבק של בית"ר.

שלו מנשה, חתום אולי יותר מכל שחקן אחר בנתניה על העובדה שהקבוצה ממוקמת במרומי הטבלה והוא מוליך את קבוצתו בטבלת הכובשים והמבשלים.

בנתניה כבר יודעים כי עשו עיסקה מצויינת בהבאתו של מנשה מהפועל כפ"ס והפירגונים נשמעים מכל עבר.

עודד מכנס, אחד מגדולי שחקני נתניה בכל הזמנים משוכנע: "אין לי בכלל ספק ששלו מנשה הוא השחקן שעשה את ההתקדמות הגדולה ביותר מבין שחקני ליגת העל. שלו הפך לשחקן לגיטימי בליגת העל, הוא מציג יכולת לא רעה וברכות ללותר מתיאוס על ההישג. אני חושב שנתניה הרוויחה שחקן שיכול לעזור לה במאבק האליפות ואתמול זו היתה דוגמא טובה לכך, כל הכבוד שימשיך ככה בדרך הזו".

ההגעה של מנשה לנתניה הפתיעה רבים. מנשה שיחק בשנים האחרונות בקבוצות תחתית ולא בלט אפילו בהפועל כפר סבא. הייתה זו הפתעה גדולה כשמכבי נתניה סימנה אותו כשחקן הרכש הראשון שלה. 

איציק גניש נציגו של דניאל יאמר נזכר:  "הגיע אליי בחור נחמד מאוד, ששומר על אופטימיות ומכניס רוח חיובית. שלו מתחבר עם כולם, אף פעם לא בא בטענות ותמיד מסתכל על חצי הכוס המלאה. כולם אוהבים אותו פה, אין סיבה שלא יצליח בכדורגל ואנחנו שמחים שהוא הפך לגיבור המשחק כי מגיע לו והוא ברכה למכבי נתניה". 

מנשה עצמו מנסה להישאר צנוע: "גם בבוקר הזה, למרות הכותרות שקיבלתי, אני לא חושב שעשיתי משהו מיוחד. נתניה הולכת חזק השנה והמטרות שלנו ברורות. אני חושב שהניצחון הזה היה הצהרת כוונות של כל הקבוצה. אני שמח שנפל בחלקי להבקיע, אבל זה לא מה שחשוב. אני חושב שהניצחון הזה יכול לתת לנו רוח גבית להמשך המאבק, אם לא תהיה המשכיות זה לא שווה כלום".

גבי קצרה, מי שעבד עם שלו בהפועל כפ"ס אמר: "שלו מנשה הוא צדיק, איש לא יודע על הפעולות שהוא עושה למען הנזקקים, תרומות לכל מיני אירגונים ועזרה לקהילה. אני חושב ששחקן כזה הוא ברכה לכל קבוצה. מגיע לו להצליח, אני חושב שהוא יכול להוות דוגמא לצעירים והלוואי היה לנו כמה שלו מנשה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק