עוד יום יומיים נהיה חכמים

נבחרת ישראל קיימה מסיבת עיתונאים נוספת לקראת יוון עם כוכב הנבחרת, יוסי בניון ושאלת מיליון הדולר, ישחק או לא: "הגעתי לכאן כדי לתת את הנשמה". קינן: "יש עוד שחקנים טובים אחרים"

יום שלישי 24 מרץ 2009
אשר גולדברג
 4 ימים בלבד לפני מפגש השיא מול נבחרת יוון באיצטדיון רמת גן, ועדיין לא התגבשה הדעה לגבי יוסי בניון, שהתראיין היום (שלישי) במסיבת עיתונאים בצוותא עם דקל קינן לקראת המשחק של נבחרת ישראל.

יוסי בניון, שנראה דיי נינוח, שליו ובטוח בעצמו, נשאל בראש ובראשונה על שיתופו או אי שיתופו בשבת: "אני מרגיש הרבה יותר טוב. מעל שבועיים לפציעה, יש שיפור גדול, אבל עדיין אני לא מאה אחוז. פעם אחרונה שהתאמנתי עם הקבוצה זה לא הצליח. קיבלתי הוראה לנוח. עוד יום יומיים נהיה חכמים".בניון גם נשאל לגבי הקלישאה לפיה תמיד לפני משחקי הנבחרת הוא פצוע: "אני לא אוהב את העניין של הריטואל הקבוע. עושה רושם שכאילו אני עושה בכוונה, אני לא מתכנן את הפציעות שלי, וכמובן שגם שהפסדתי משחקים, זו אכזבה אישית גדולה. זו אכזבה גדולה ביותר בקריירה שלי שאני לא אשחק מול יוון. אם לא הייתי רוצה לא הייתי בא".

"אני נמצא בכושר הכי טוב בקריירה שלי בתקופה האחרונה. בשנתיים האחרונות בליברפול, אני נמצא ברמות הכי גבוהות שיש. אין אצלנו מנוחה גדולה. ליברפול שלחו פקס לגבי מצבי, הם שאלו אותי אם אוכל להגיע לישראל, שוחחתי איתם והגענו למסקנה חיובית"

גם בלם מכבי חיפה ונבחרת ישראל, דקל קינן נכח במסע"ת: ""יוסי יודע מה החשיבות של המשחק. יש לנו הרבה שחקנים טובים אחרים. הנבחרת תסתדר במיליון אחוז גם בלעדיו, החשיבות שלו גבוהה, הוא השחקן הכי מרכזי בנבחרת".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק