מכבי זכתה בגביע עש בריקמן

קבוצת הנוער של מכבי תל אביב נקראה על שמו של שחר בריקמן ז"ל. מכבי ניצחה במשחק לזכרו 1:3 את בית"ר יירושלים

יום שלישי 24 מרץ 2009
 

מאת אשר גולדברג:

 

היום נערך בקרית שלום לעיניי מאות מוזמנים,  טקס שבו נקראה קבוצת הנוער של מכבי תל אביב על שמו של שחר בריקמן ז"ל, בנו של גדעון בריקמן, יו"ר מועצת ההימורים לשעבר ויו"ר מכבי ת"א בשנות ה-80.

 

שחר בריקמן שנפטר אחרי מחלה היה מאוהדיה הגדולים של מכבי תל אביב וידידו הקרוב ביותר של אבי נמני. מכבי תל אביב קיימה משחק ידידותי נגד בית"ר ירושלים והאירוע יהפוך למסורת בכל שנה, כששמו יונצח בטורניר שיתקיים בקרית שלום מידי שנה.

גדעון בריקמן, כאמור אביו של שחר ז"ל, אשר הביע את התרגשותו העמוקה והכנה מהטקס ואמר כי: "אני מתרגש מאוד ומודה לכולם. שחר, מאז שהיה ילד, היה אוהד שלא החמיץ אף משחק. כשהייתי יו"ר המחלקה הוא נקשר לקבוצה יותר אך תמיד היה אוהד מסור. אם שחר היה רואה אותנו, אין לי ספק שהוא היה מתרגש בדיוק כמונו. אני מקווה שזה יהפך ליום היסטורי".

 

 

 

 

 

עוד אמר בריקמן: " אני מאוד מתרגש זו הרגשה כפולה בשבילי כי הרבה אנשים לא זוכרים אבל בשנת 88 כשהייתי יו"ר מכבי ת"א הגעתי פעם ראשונה עם מכבי לקרית שלום ובנינו אותו. אני מאוד מתרגש היום הזה קשה לי מאוד אני מכבד ומעריך את מכבי ת"א על המחווה הגדולה שהיא עשתה למשפחת בריקמן ואני מוריד את הכובע על כך ומתרגש"

 

 

.

 

עם סיום הטקס נערך משחק בין קבוצת מכבי 'שחר' תל אביב לקבוצת הנוער של בית"ר ירושלים. המשחק הסתיים בתוצאה 1:1. לאחר שריקת הסיום למשחק נבעטו בעיטות 11 מטרים ובסיום ניצחה קבוצת מכבי שחר תל אביב 3:1. לאחר שריקת הסיום הוענק הגביע על שמו של שחר בריקמן ז"ל לצהובים ע"י בני משפחתו של שחר ז"ל.  

 

לצפייה בסרט וידאו מהאירוע לחץ כאן.

 

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק