מנצ'סטר סיטי מגעילים

למנג'ר אברטון דיוויד מויס נמאס מהניסונות הבןתי פוסקים של הסיטי לפתות את בלם הקבוצה ג'וליאן לסקוט. בולטון החתימה את קשר נבחרת דרום קוריאה לי צ'אנג יאנג. ווסטהאם השלימה העברת קובאץ'

יום שישי 14 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
 עוד לפני יריית הפתיחה מחר לעונת 2009/10 של הפרמייר ליג האנגלית, אין ספק מי היא הקבוצה שעשתה את עיקר הרעש והבלאגן הקיץ, מנצ'סטר סיטי.

מי שקבוצת המילארדרים ממנצ'סטۨ הצליחה כבר לעלות לו על העצבים, הוא דיוויד מויס, מנג'ר אברטון. מויס כועס על הניסיונות הבלתי פוסקים של ה"סיטיזנס" לנסות להעביר לשירותם את בלם נבחרת אנגליה, ג'וליאן לסקוט.

"הצורה בה הם (מנצ'סטר סיטי) התנהלו היא פשוט מגעילה. כל מהȠשהם עשו זה להרוס ולקלקל למועדון הכדורגל של אברטון", אמר המנג'ר הסקוטי העצבני. "שמעתי שבסיטי אומרים שהם מדברים עם האנשים שמקבלים את ההחלטות באברטון, אני זה שקובע ואיתי אף אחד לא דיבר".

על פי מקורות באנגליה, אברטון סירבה להצעה עלȠסך 15 מיליון פאונד על הבלם בן ה-26, ולאחר מכן אף על הצעה בסך 18 מיליון פאונד.

מי שכן יזכה לחבר חדש הוא תמיר כהן, שקבוצתו בולטון החתימה את הקיצוני של נבחרת דרום קוריאה לי צ'אנג יאנג. לי בן ה-21 שמגיע מקבוצת פ.צ סיאול, חתם על חוזה לשלוש עונות ב"ריבוק סטדיום".

ווסטאהם השלימה את עסקת העברתו של קשר נבחרת צ'כיה רדוסלאב קובאץ'. קובאץ' בן ה-29 שהושאל לווסטהאם בסוף העונה שעברה מספרטק מוסקבה, והופיע תשע פעמים במדי הפטישים, חתם על חוזה למשך שלוש עונות בקבוצתו של ג'יאפרנקו זולהȮ


צילומים: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק