רביבו ביקש לעבור למכבי תא

דוד רביבו מעוניין לעבור לשחק תחת אבי נמני, אחיו חיים לוחץ על השגת השחרור. הערב רביבו אינו בסגל למשחק מול בני-סכנין. גורם באשדוד: "דוד כלל לא עבר בבקרה. מהלך העברתו לבית"ר הזוי"

שבת 15 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
אז ۔יכן ישחק דוד רביבו בעונה הקרובה? ג'קי בן-זקן כבר סיכם בשבוע שעבר עם איציק קורנפיין על העברתו של הקשר למתחם בית וגן במידה ואבירם ברוכיאן או ברק יצחקי ישוחררו לאירופה, אך האחים לבית רביבו דווקא מעוניינים בהעברה לשחק תחת אבי נמני במכבי תל-אביב.

Ȧnbsp;מכבי תל-אביב מעוניינת כבר זמן רב בדוד רביבו אולם עקב חוסר הוודאות עם תקציב בתקופת המעבר בין אלכס שניידר למיטש גולדהאר, לא יכלו לפעול במכבי תל-אביב בנושא. כעת, כאשר מיטש גולדהאר אישר רכישת ארבעה שחקנים, גם במכבי תל-אביב יודעים שזהו הזמן לנסות לסגור את העסקה וכך גם במשפחת רביבו.בימים האחרונים לוחץ חיים רביבו, בין היתר שותפו לעסקים של ג'קי בן-זקן, על כך שג'קי בן-זקן ישחרר את אחיו דוד למכבי תל-אביב ומבקש מבעߜי אשדוד שיתגמש בדרישותיו הכספיות. גורם המקורב להנהלת מ.ס אשדוד סיפר ל-TELESPORT: "ג'קי בן-זקן מנסה להפעיל לחץ על מכבי ולכן פרסם שדוד חתם ל-3 שנים, דבר שלא היה ולא נברא. המהלך להעברתו לבית"ר ירושלים היה הזוי השחקן כלל לא עבר בۑקרה התקציבית, אין לו חוזה חתום". 

דוד רביבו אינו נכלל בסגל מ.ס אשדוד למשחק הערב מול בני-סכנין במסגרת גביע הטוטו. מכבי תל-אביב תשחק הערב בוינטר מול הפועל רמת-גן, כשגם קשר הרכש הזר אנדריי קומאץ' דחה את הגעתו ארצה וינחת מחר (ראשון).

תגובות

טלספורט בפייסבוק