אנצ'לוטי נפגש עם פרז

הבעלים המיועד של ריאל מדריד, פלורנטינו פרז, נפגש בשבוע שעבר עם קרלו אנצ'לוטי, מאמנה של מילאן והציע לו חוזה לאימון ריאל מדריד בעונה הבאה. על הכוונת של ריאל: קאקה, ג'רארד, רונאלדו ובנזמה

יום רביעי 25 מרץ 2009
אסף בילגורי
 קרלו אנצ'לוטי יהיה ככל הנראה מאמנה הבא של ריאל מדריד. "הטוטו ספורט" האיטלקי מדווח היום שאנצ'לוטי נפגש בשבוע שעבר עם פלורנטינו פרז, הבעלים המיועד של הבלאנקוס בעונה הבאה.

על פי הדיווחים, פרז ואנצ'לוטי נפגשו במסעדה בשוויץ ופרז, שיהיה כמעט בוודאות הבעלים של ריאל מדריד בעונה הבאה, הגיש לאנצ'לוטי הצעה כספית מפתה.

על פי ההערכות לאנצ'לוטי הוצע חוזה לשלוש שנים, במסגרתו הוא צפוי להרוויח כ-15 מיליון יורו לעונה.

פלורנטינו פרז משוכנע שאנצ'לוטי יצליח לגרום לקאקה, שמככב אצלו במילאן, להגיע לברנביאו בעונה הבאה, אחרי שסירב מספר פעמים לחיזורים של ריאל מדריד.

סיבה נוספת שבריאל רוצים את אנצ'לוטי, היא ההצלחה הגדולה שלו עם מילאן בזירה האירופית, עימה הוא זכה בליגת האלופות רק לפני שנתיים, והפסיד בגמר לליברפול ב-2004-2005.

פרז מתכוון להעמיד לרשות אנצ'לוטי תקציב עתק של 300 מיליון יורו לרכש בעונה הבאה, כאשר מלבד קאקה, בריאל לוטשים עיניים גם לכיוונם של כריסטיאנו רונאלדו, סטיבן ג'רארד וקארים בנזמה.

אחרי שתי אליפויות רצופות תחת כהונתו של רמון קלדרון, ריאל מדריד הולכת לאבד ככל הנראה את האליפות העונה לברצלונה היריבה המושבעת שלה. ריאל גם נכשלה כישלון חרוץ בליגת האלופות, כאשר הושפלה בשמינית הגמר ע"י ליברפול ובמועדון הגאה ממדריד לא מוכנים לעבור שוב עונה דומה.

למרות שהוליך את ריאל מדריד לעשרה ניצחונות ליגה רצופים, ההדחה המבזה מליגת האלופות ע"י ליברפול, תעלה לחואנדה ראמוס, המאמן הנוכחי של ריאל במשרתו והוא אפילו לא מוזכר כמועמד להמשיך בעונה הבאה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק