בניון יחליט בעצמו אם לשחק

בתום בדיקת ה-MRI שערך בניון התברר: שיפור משמעותי במצב פציעתו של יוסי בניון. השחקן יחליט בעצמו עד מחר האם לשחק או לא לשחק מול יוון

יום חמישי 26 מרץ 2009
אשר גולדברג

יוסי בניון יהיה זה שיחליט האם לשחק מול יוון או לא. כך התברר היום לאחר בדיקת ה-MRI שעבר השחקן.

כזכור, אתמול התברר כי אחרי בדיקת MRI ראשונה, בניון סובל משטף דם בירך האחורי. והיום התבצעה בדיקת MRI נוספת. בניון התאמן אתמול בערב אימון מלא ושחקני הנבחרת קיבלו הוראה שלא לתקל את הקפטן כדי לא להחמיר את פציעתו.

היום לאחר הבדיקה התברר כי חל שיפור במצבו, והשחקן יהיה זה שיחליט האם לשחק במוצאי שבת.

מאמן הנבחרת, דרור קשטן ידבר הערב על כל הנושאים שקשורים בנבחרת, במסיבת עיתונאים מסכמת.

נושא פציעתו של בניון עלה אתמול  מיד בשאלות העיתונאים אל השחקנים: דודו אוואט: "יוסי הוא השחקן הבכיר ביותר שיש לישראל היום, אבל האחריות של כולנו היא גדולה, גם אם יוסי ישחק וגם בלעדיו, אבל ברור שעם יוסי יהיה יותר קל".

לגבי נושא ההמולה התקשורתית סביב הפציעות של בניון, אמר אוואט: "לדעתי, הנושא של בניון עובר את הגבול. הוא שיחק בעבר עם זריקות ועשה מאמצים כדי לשחק בנבחרת. מפריע לנו שמזלזלים ביוסי כשאומרים שהפציעות שלו לא רציניות."

השוער התייחס להבדלים בין הסיטואציה הנוכחית בנבחרת, לעומת שנים קודמות: "ימה שיכול לעשות את ההבדל זו האמונה בנבחרת ובציבור. האווירה מיוחדת וכולנו נרצה לתת את הלב על המגרש ונקווה שזה יספיק", לגבי ההשפעה של המקום המובטח שלו בהרכב אמר אוואט: "כל משחק, חובת ההוכחה היא עליי. אני מודה על האמון שקיבלתי ואני מקבל. אני שמח שהגעתי לקבוצה גדולה כמו מאיורקה והמשחק והאימונים שם עוזרים לי מאוד".

יואב זיו התייחס לציטוטים המגיעים מכיוון הנבחרת היוונית, שאינם מחמיאים לנבחרת ישראל: "הזילזול מחדיר מוטיבציה. יש לנו כבוד אליהם אבל יש לנו את המטרה שלנו והכבוד שלנו ובזה אנחנו מתמקדים. אנחנו רוצים לנצח, להוציא 3 נקודות ולהגיע מעודדים למשחק ביוון".

לסיום, העריך אוואט את סיכויי הנבחרת, לטעמו, להעפיל למונדיאל: "אנחנו יכולים, צריכים ומאמינים שאפשר להגיע לשם. אין פייבוריטית למשחק הקרוב והסיכויים הם 50-50".

דובר ההתאחדות מסר בסיום שיו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, נבחר לקדנציה של 4 שנים כחבר בקונגרס הועד הפועל של אופ"א, פורום המונה כ-15 חברים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק