2

רביבו לא עושה הגנה

דוד רביבו מסוכסך עם ראשי אשדוד, שטוענים כי "השחקן לא עושה מספיק הגנה". רביבו רוצה לשחק אצל אבי נמנۙ. אשדוד, בצדק מסחרי דורשת עבורו כסף מעשירים ולא ממסכנים. גם מקרייב ממורמר

יום ראשון 16 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 דוד רביבו מסרב נכון לעכשיו להמשיך ולשחק באשדוד. הקפטן, ישב אתמול ביציע מול בני סכנין במשחק גביע הטוטו בו ניצחה אשדוד 0:1.  באשדוד ניסו לתרץ את הסיבה לישיבה ביציע, באי חתימה על החוזה, אבל דוד רביבו, ששיחק לפני שבוע (מחצית) נגד מכבי ת"א, היה יכול גם אתמול לשחק.

ברחוב הספורטיבי של העיר אשדוד סוערות הרוחות. גורם המקורב למהלכים במועדון, סיפר ל-telesport: "גורם בכיר בקבוצה מפיץ כי דוד רביבו אינו תורם כלל בצד ההגנתי. רביבו לא̠עושה שום מהלך הגנתי וגורר להפקרות בהגנה. הוא עושה רק התקפה ומתרכז בבישולים וגולים. חבריו הקו האחורי לא יכולים לסבול צורת משחק כזו".

רביבו מודע לאמירה כביכול, נגד צורת משחקו. בתוך המועדון מכחישים שדברים מהסוג הזה כלפי הקפטן נאמרו. אבל גם ۩חקנים שונים מדברים על דוד רביבו, כמי שחייב לעזוב אם מ.ס אשדוד שחפצה להיות קבוצה רצינית בליגת העל.

מקורבי דוד רביבו מספרים כי הקפטן דורש לשחררו חינם אין כסף, כפי שהובטח לו בעבר ע"י ג'קי בן זקן. דוד רביבו אינו מסתיר את רצונו לחזור בגיל 32 Ӝמכבי ת"א ולשחק תחת אבי נמני, אותו הוא מעריך יותר מכל מאמן אחר.

באשדוד מדברים על קרע בין רביבו לג'קי בן זקן, ועל אפשרות מעשית שהנושא יועבר אפילו לוועדה למעמד השחקן.

בן זקן אינו מתכוון לשחרר בחינם את דוד רביבו. על הטענות של מכߑי ת"א נגד בן זקן, לפיהן אשדוד מכרה להם חתול בשק (יניב עזרן) במיליון דולר וצריכה להתגמש במו"מ עם רביבו בן ה-32, אמר גורם באשדוד: "בן זקן אינו מקבל מתנות חינם. גם אשדוד משלמת עבור שחקנים במיטב כספה. אסור לשכוח ששניידר, גולדהאר או קודמיהםȠלא זקוקים להנחות. ברור שמקבוצות קטנות הסכום היה נמוך בהרבה. אין כאן אפליה בין רביבו לאחרון השחקנים באשדוד, הכול עיסקי ומועתק מאירופה".וביӠתיים, גם הבולגרי דימיטאר מקרייב אינו מרוצה ודורש לעזוב למכבי ת"א או לאירופה. מקרייב, חלוץ נבחרת בולגריה טוען ששכרו באשדוד הוא שכר בדרג השלישי באירופה, וברצונו לשחק במועדון צמרת בישראל או באירופה.בן זקן. לא משחרר את̠רביבו בחינם

תגובות

טלספורט בפייסבוק