סהר פותח. בניון רוצה לשחק

קשטן הפתיע כשהציב את בן סהר באגף השמאלי באימון. בניון מדבר על כך שהוא ישחק בשבת. קשטן במסע"ת: ""יש הרבה שחקנים מצוינים"

יום חמישי 26 מרץ 2009
אשר גולדברג

דרור קשטן הפתיע, כאשר הציב את בן סהר, חלוצה הישראלי של דה גראפשחאפ ההולנדית באגף שמאל של המערך ההתקפי.

בנוסף יוסי בניון בניון מדבר במלון שהוא מתכוון לשחק, עם חבריו ואנשים בסביבתו.  השחקנים צפו בסרט וידיאו במשחק בין איטליה ליוון, קשטן עשה הכרה עם השיטה של ההגבהות של הכדורים. 


ורמוט מתוכנן במקום בניון

נבחרת ישראל סיימה יום אימונים נוסף, הפעם סגור לתקשורת בצל החשש שהקפטן יוסי בניון, לא יוכל לפתוח במשחק ביום שבת. היום (חמישי) תורגל גילי ורמוט, שחקנה של הפועל ת"א בהרכב כמחליפו של בניון.

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, שדרור קשטן רוצה את גילי ורמוט בהרכב. לצידו של ורמוט תורגל בן סהר ובאימון מחר (שישי), שגם הוא יהיה סגור יתורגל ברק יצחקי, כשאחד מהשניים אמור לפתוח בהרכב. 

השחקנים יעברו הלילה (חמישי) תידרוך טאקטי והכרה ראשונה עם שחקני נבחרת יוון היריבה.

"יש הרבה שחקנים מצוינים"

 מאמן הנבחרת הלאומית, דרור קשטן, ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול יוון במוצאי שבת. וכמובן שנושא פציעתו של יוסי בניון היה הנושא עליו בעיקר  דיברו אנשי התקשורת עם קשטן.

מאמן הנבחרת אמר: "חשוב מאוד להפנות את המוקד מיוסי לנבחרת כולה, כי זוהי  נבחרת המייצגת את כל מדינת ישראל. חשוב  מאוד להצליח ולהביא חיוך ושמחה לאנשים. אנחנו מתחילים את  המשחק עם הסיסמה 'ביחד זה אפשרי', ואני מאמין שביחד כולנו נתכנסו, לתמוך בנבחרת ולנצח את יוון. כיחידה אחת למען מטרה אחת".

על הסיכוי שבניון ישחק אמר קשטן: "זו תהיה החלטה משותפת לי ולו. להחלטה הזו יש כמובן היבטים שונים וההתייעצות תהיה בין הצוות המקצועי לרפואי, ויחד ועם השחקן נקבל החלטה. אני  אני יודע שמלבד יוסי, יש לנו  שחקנים מצוינים. אלה  חבר'ה בשלים שחלקם משחקים באירופה וגם בארץ. הם בעלי האופי הנכון לעלות ולנצח". 

קשטן אמר על היוונים: "מדובר בנבחרת שזכתה לפני חמש שנים באליפות אירופה, אבל בבית שלנו אנחנו יכולים לנצח כל נבחרת, בטח את נבחרת יוון. אני מכיר מצוין את המאמן רהאגל, הוא ידיד אישי שלי ואני בטוח שהוא מכבד אותנו מאוד".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק