האצטדיון בפתח תקווה אושר

בשורה לאוהדי מכבי והפועל פתח תקווה: המשטרה והעירייה אישרו לשחק באורווה לפחות עוד חצי שנה בתקווה שעד אז יתוקנו הליקוים ובתקווה כי עד העונה הבאה תושלם בניית האצטדיון החדש

יום ראשון 16 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
בתום ישיבה מיוחדת בין נציגי עירית פתח תקווה, משטרת ישראל וחברת "אשטרום:" הוחלט כי האצטדיון העירוני בפתח תקווה יישאר פתוח גם בחצי השנה הקרובה ומכבי והפועל פתח תקווה יהיו רשאיות̠להשתמש בו לפחות עוד חצי שנה.

בכך הוסר הספק לגבי קיום משחקים ב"אורווה" וכבר בשבת תשחק באצטדיון מכבי פתח תקווה מול הפועל רמת גן.

על מנת לאפשר את קיום המשחקים במקום עד לסיום העונה, יאלצו מנהלי האצטדיון לתקן את הליקוייߝ. כמבון שהתקווה היא כי עד פתיחת העונה הבאה תושלם בניית האצטדיון החדש.

 האיצטדיון החדש, ההולך ונבנה במרחק של 400 מטרים מהאורווה, צפוי להיות מושלם רק בחודש מאי 2010 ובמידה ולא ימצא פיתרון לדחיית ההריסה, קבוצות הפועל ומכבי פ"ת יאלצו לנӓוד בעונה הבאה למגרשים חלופיים עד שיושלם האיצטדיון החדש. לשתי הקבוצות, שימש בעבר איצטדיון בלומפילד כאכסנייה זמנית, כשמגרשיהן ברחוב אברבנל (הפועל) ושטמפפר (מכבי), נהרסו.

האורווה שמול הספורטן בפ"ת, הוקם בשנת 1967 ומלבד תואר אחד של גביע המדיߠה בשנת 1992 של הפועל פ"ת, שתי הקבוצות הבייתיות לא זכו לאף הישג מלבד גביע הטוטו. המגרש שהפך לגרוע יותר בכל שנה, הינו מתקן מיושן הזוכה לביקורת רבה מצד הצופים והשחקנים, זאת בעקבות אי העברת כספים ומשאבים לשיפוצו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק