אתה חייב לנצח

דרור קשטן היה זוכה לכבוד מלכים במדינות אחרות ולא רק בביקורות על הסגל. ובכל זאת, בשבת הוא חייב להוביל לניצחון על יוון. קובי סגל מבהיר: רק ניצחון בא בחשבון

יום שישי 27 מרץ 2009
קובי סגל

 דרור קשטן, מאמן העל הלאומי, שקטף כל תואר אפשרי היה מזמן מקבל את תואר הכבוד סר במדינות הנאורות, שמעטים במחוזותינו ראויים לו.

הייתי מצרף לרשימה המצומצמת הזאת את יוסל'ה מירימוביץ, יצחק שניאור, עמנואל שפר, שלמה שרף, יצחק שום ואברהם גרנט. אנשים שהטביעו חותמם על דור שלם.

אין לי ספק שדרור הינו מזן מיוחד של אנשים ובפרט מאמנים, ישר אמיתי כנה והחלטי. בחירתו של הסגל, השבוע, נעשתה לפי מיטב הבנתו בלי חשבונות עם טוהר המידות.

כל אוהד או מאמן היה מביא מספר שינויים בסגל הנבחר. וזה טבעי ולגיטימי. אבל זכותו של דרור לבחור את מי שיחשוב לנכון כי ביום המשחק זה כבר לא דמיון, הוא צריך את הכרטיס למיליון.

ביום המשחק ראשו על האקרופוליס מונח . אם המונדיאל יברח, 40000 צופים ברמת-גן ומיליוני צופים בבית לא סולחים ולא שוכחים.

אז נכון, היה מקום להזמין את אריק בנאדו, למשל. כי במגרשינו הוא שחקן נדיר, קצת מבוגר אך לא יהיר. אין לי ספק שאם הייתה פה הצבעה בשיטת סמס כמו באח הגדול או בהישרדות לגבי בחירת הסגל, היה קפטן אריק נקרא אל הדגל. אולי לא להרכב הוא לא חייב לפתוח, כשנוביל בע"ה, צריך עוד כוח.
 
ובכל זאת, הרשו לי להוסיף לקשטן  ממאמן וטקטיקן שאמר לי השבוע: "לא משנה את מי דרור מזמין או לא מזמין יש רק דבר אחד וזה מבחן התוצאה. אם נעלה הכל טוב. דרור ימשיך והיתר בולשיט. אם לא יעלה, יפנה את מקומו ולא משנה את מי הוא הזמין".

לכן דרור, אתה חייב לנצח את היוונים. אתה יכול להביא את האור אחרי הרבה שנות דור. בלי אריק, עם אריק. עם סהר בהרכב או על הספסל. כולם רוצים ניצחון.

 קובי סגל הינו שחקן עבר לסוכן שחקנים בהווה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק