רהאגל: בושה להפסיד לישראל

מאמן נבחרת יוון אוטו רהאגל סיים את הכנות נבחרתו וקיים מסיבת עתונאים שחצנית אבל שקטה. אצל המאמן הגרמני ניכרת הדאגה למרות הכרזתו שבניון לא מעניין

יום שישי 27 מרץ 2009
אשר גולדברג

נבחרת יוון קיימה אימון בודד בר"ג והשלימה את הכנותיה למשחק נגד ישראל. המאמן הגרמני אוטו רהאגל, קיים מסיבת עיתונאים לתקשורת ביוון ואליה גם הגיעו עיתונאים ישראלים.

רהאגל, כמנהגו מאז הגיע ליוון עונה רק בגרמנית וגם הפעם השאלות והתשובות תורגמו ליוונית. העיתונאים הישראלים התרגזו שהמאמן הגרמני ואנשי ההתאחדות היוונית, לא תרגמו את הדברים לאנגלית.

רהאגל: " זה יהיה בושה עם נפסיד לישראל או אפילו נסיים בתיקו, כי הפסדנו לשוויץ וכל איבוד נקודות יסבך עבור יוון את המצב. בסך הכל כל הפסד הוא בושה גם אם זה קורה במשחק אימון. באנו לכן להשיג שלוש נקודות ובהמשך עוד שלוש במשחק השני. אני לא רוצה ולא איכפת לי מה קורה עם יוסי בניון, זה הבעיה של נבחרת ישראל ולא דבר שאנחנו יכולים לדאוג לגביו. בסך הכך זה טורניר ארוך ויוון יודעת מה היא צריכה לעשות".

באימון לא תירגל המאמן את ההרכב הפותח, אבל על פי אנשי תקשורת יוונים הוא יראה כך: חליקיאס, ציטיארידיס, דלאס, טורוסידיס, קיראגיקוס, ואסינאס, גולוס, סמאראס, קאראגוניס, חריסטאס, גקאס.


צילום: Getty Images 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק