אחזור בקרוב לשחק כדורגל

מאור בוזגלו, קשר מכבי ת"א המריא לברצלונה, להמשך הטיפולים בבירכו ועם תמיכה מהמועדון ,חולם על החזרה להרכב: "אחזור בקרוב לשחק כדורגל, אני מאמין בעצמÙԀיע

יום שני 17 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 מכבי ת"א תפתח בשבת את העונה במשחק ביתי מול בני סכנין. בקיץ הנוכחי עוסקים כולם במיטשל גולדהאר, ובשמות החדשים שהגיעו למועדון כמו יובל אבידור והסלובני קמאץ'.

בקבוצה ממתינים להגעתו של דוד רביבו, וכמעט שלא עוסקים בכדורגלן שהיה בכותרות ומחלים מפציעה וניתוח בברך, מאור בוזגלו.

בוזגלו המריא לספרד, ברצלונה שם ימשיך את הטיפול בבירכו הפגועה, בה עבר לפני מספר חודשים ניתוח במיניסקוס וברצועות.

מאור, נראה צנום ורזה מתמәד, אבל חייכן ואופטימי: "אני אחזור בקרוב לשחק כדורגל בהרכב מכבי ת"א. אני מחלים ומטפל בפציעה ומאוד אופטימי לגבי המשך הדרך. צריך רק עוד קצת סבלנות, אני בתוך מועדון גדול".

מאור בוזגלו, כאילו שאינו פצוע, ממשיך להיות חלק בלתי נפרד מחۑריו ומהקבוצה. מאור מתייצב לכל אימון ולכל ארוע ורק סופר את הימים לחזרה הרצינית לכר הדשא, ללבוש את החולצה הצהובה.

פציעות הן חלק ממשחק הכדורגל והשיחות עם אביו יעקב הם מהמרגיעות והמעודדות ביותר. במכבי ת"א כולם חברים של מאור ומעודדים אותו לעבӕד ולהתאמן, בדרך לחזרה בתוך כשלושה חודשים.

הבדיקה והמשך הטיפול בקליניקה בברצלונה, אמורה לקצר את תהליך החזרה לאימונים עם כדור. ובינתיים במכבי ת"א ממתינים להשלמת סגל השחקנים, בעקבות סיום רכישת המועדון ע"י מיטשל גולדהאר.

דוד רביבו נמצא בראש הרשימה והמעבר שלו צפוי להסתיים בתוך 36 שעות, ע"פ שיחות אחרונות שנעשו. 

במידה וגולדהאר יעביר עד יום חמישי חלק מהכסף, ייעשה מאמץ להעביר ברשות לבקרה התקציבית את חוזהו של אנדריי קומאץ' הסלובני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4