המאבק יהיה עד הסוף

מוקדמות המונדיאל: מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן נותר אופטימי בסיום לאחר התיקו מול יוון: "התעוררנו במחצית השנייה". בניון: "אנחנו רוצים לנצח ביוון". ברדה: "הרגשה של פיספוס". סהר: "ביוון נבוא יותר רגועים"

שבת 28 מרץ 2009
אשר גולדברג

נקודה אחת בלבד השיגה נבחרת ישראל בתיקו 1:1 מול נבחרת יוון ברמת גן, מה שלמעשה הופך את המשחק ביום רביעי למשחק גורלי בקרב העלייה לדרום אפריקה.

דרור קשטן, מאמן נבחרת ישראל התבטא בסיום: "אפשר לחלק את המשחק הזה לשני חלקים. המחצית הראשונה הייתה בהחלט בשליטה של היוונים והשנייה בשליטתנו. הגענו
למצבי הבקעה. אנחנו ידענו שהחוזק של היוונים במצבים הנייחים וכל מצב נייח כזה מסוכן. כתוצאה מכך הם הגיעו להבקעת שער וזה היה המצב היחידי לכך. הם באו כדי לשלוט בקצב המשחק".

קשטן הוסיף: "במחצית השנייה ישראל החלה לשחק כדורגל, הבקענו מצבי הבקעה וכמעט עוד שער. בכדורגל הדברים כל הזמן מתפתחים. יש עוד משחק ביוון. רואים ששלושת הנבחרות כמעט במצב זהה. המאבק יהיה עד הסוף".

יוסי בניון, שנפצע במשחק אמר בסיום: "המשחק עבר בסדר. זה טיבעי אחרי 3 שבועות שעשיתי אימונים. אני מרגיש בסדר גמור. מרגע שעליתי לשחק הייתי 100 אחוז. זה לקח לנו קצת זמן להכנס למשחק למעט סהר שעשה כמה מהלכים טובים. ידענו לחזור במחצית השנייה, יכלנו לנצח את המשחק וגם להפסיד אותו. נקודה דיי בסדר, צריך לנצח ביוון. אני התרכזתי בדבר האמיתי להחלים ולעזור לנבחרת, התקשורת חייבת להרגיע מעט את היחס שלה. אני שלם עם ההחלטה שלי. נקווה שיהיה טוב ונוציא תוצאה טובה ביוון". 

לקראת יום רביעי: "אנחנו רוצים לנצח ביוון, אנחנו מקווים לעשות זאת. גם תיקו לא תוצאה רעה, המטרה קודם כל לנצח". 

כובש השער, עומר גולן: "הייתה אווירה מחשמלת באיצטדיון. זו לא התוצאה שציפינו לה. יש מה לתקן ביום רביעי. אני מאד מקווה שנהיה טובים שם, למדנו את החסרונות, נוכל לנצל את זה יותר. חיבים להרים את הראש ברביעי ולהצליח בו".

בן סהר, חלוץ הנבחרת ודה גראפשחאפ: "אני מרגיש טוב אני מרגיש חד. זה נבחרת זה לא שחקן אחד. לא שיחקנו הכי טוב במחצית הראשונה, במחצית השנייה השתפרנו עם ברק יצחקי. יש לנו משחק ביום רביעי, שם אולי נעשה את זה, הם יהיו קצת בלחץ עם הקהל שלהם, אנחנו נהיה יותר רגועים. אני תמיד מנסה להשתפר ולהיות טוב, אני מאמין ביכולת שלי. אני עושה את העבודה שלי, אני שמח".

חלוץ גנק הבלגית ונבחרת ישראל, אליניב ברדה: "שיחקנו כדורגל טוב מאד. חבל שלא הכרענו את המשחק, זה היה לטובתנו, יכלנו לנצח. הולכים לכרתים לנצח כפי שאנחנו הולכים לכל משחק לנצח. שם יהיה סיפור אחר, כאן הם האיטו את המשחק, שמה הם ישחקו מהר יותר. אנחנו מוכנים גם לזה". 

לגבי היכולת הערב: "זה משחק של כדורגל, של קבוצה. אני שמח שכולם התעלו על עצמם ושיחקו טוב. ההרגשה של פיספוס. שמחים שלא הפסדנו את המשחק והדברים עדיין בידיים שלנו והכל אפשרי. נראה מה יהיה ביום רביעי". 

דודו אוואט, שוער הנבחרת: "בחצי הראשון לא היינו ברמה שלנו. הם היו יותר טובים, בחצי השני היינו הרבה יותר טובים, יכלנו לנצח. מצפה לנו משחק מאד מאד קשה ביוון, ואנחנו מקווים להביא משם נקודות. מצפה לנו עוד משחק קשה ביוון, יכולים לנצח שם. 4 נקודות יהיה מצויין". 

גל אלברמן, קשר הנבחרת אמר בסיום: "פתחנו את המשחק בצורה מהוססת מדי, הם נכנסו טוב למשחק. במחצית השנייה התעוררנו, נראנו יותר טוב. היו שינויים טאקטיים, וחבל שלא פתחנו טוב ככה. נצטרך להתכונן למשחק ביוון, נהיה ממושמעים. חייבים לנצח, כי אין לנו ברירה אחרת".

תמיר כהן: "לשמחתנו המחצית השנייה הייתה יותר טובה. כבשנו, החמצנו איזה מצב שניים. נקווה ביום רביעי החלק השני יהיה יותר טוב. היה לי קשה, לקראת הסוף מעט התעייפתי. אני אמשיך לעבוד קשה, אני אתאמץ באימונים אני אוכיח שאני ראוי ומתאים. נסתכל על חצי הכוס המלאה, יום רביעי יש לנו משחק הרבה יותר קשה. נצטרך להכריע אותו שם, אולי שם יהיה לנו יותר קל".  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק