סהר ועוד עשרה

אחרי שעסקנו כל השבוע ביוסי בניון התברר כי כוכב הנבחרת משחק בכלל בתחתית הליגה ההולנדית ומכיוון שכך, גם הנבחרת שלנו נראתה כמו קבוצת תחתית בהולנד. דורון ברגר מיואש מהנבחרת

יום ראשון 29 מרץ 2009
דורון ברגר
 בדקה השנייה בן סהר עבר משהו כמו שלושה יוונים שלא הבינו מאיפה זה בא להם. את המשחקים של סהר אפשר הרי לראות רק בערוץ בתשלום בישראל, וסביר להניח שבימי ראשון בצהריים יש לאוטו רהאגל עיסוקים אחרים, חוץ מלצפות במשחקי התחתית של דה גראשחאפ.

כל מי שצופה בבן סהר בימי ראשון, או שבת, מבין שרק במקרה הוא הגיע לקבוצה המצחיקה הזו בהולנד. סהר משחק גם בקבוצתו לפחות בשתי רמות מעל השאר, ולכן טבעי היה שהוא ישאיר מאחור, גם בהמשך המשחק,  לא מעט יוונים המומים.

סהר לא כבש ולא בישל את השער של עומר גולן, אבל אם יש לישראל תקווה ביום רביעי היא רק בזכות בן סהר. נכון שהוא לא היה היחיד ששיחק בסדר. גם גל אלברמן ועומר וגלן ניפקו את הסחורה, אבל חוץ מהם ראינו, כמאמר הקוף, כלום ושום דבר.

דרור קשטן צריך להודות בכל ליבו לגולן שהעניק לו עוד מספר ימי חסד. רבות כבר נכתב על הנבחרת הבינונית של קשטן. זו שעברה קמפיין מחפיר במוקדמות יורו 2008 וזו שאיבדה כבר 6 נקודות יקרות בקמפיין הנוכחי. האמת, אין יותר מידי מה להרחיב על הנבחרת של קשטן. הנבחרת שקיבלה את הבית הקל והחלש ביותר מאז הצטרפנו לאירופה, היא גם הנבחרת החלשה ביותר של ישראל בעשרים השנים האחרונות. כותב שורות אלה לא זוכר את הנבחרות של שנות ה-70, אבל מאז ימי גדי מכנס העליזים, לא זכורה כזו נבחרת חלשה.

וזה מפתיע. כי לנבחרת יש שוער יציב מספרד, בלם נהדר מהפרמייר ליג, עוד מספר כוכבי משנה בבלגיה והולנד, קשר מהבונדסליגה ויוסי בניון אחד, שחקן הרכב (לעיתים) בקבוצה שהיא לדעת רבים, הטובה ביותר בעולם.

המסקנה  ברורה - אם ישראל לא מנצחת ביום רביעי הסיפור כנראה גמור. אם ישראל מפסידה, הוא גמור די בוודאות. ולכן חייבת תהייה להיות מסקנת משנה - יש מי שאשם שנבחרת ישראל משחקת כל כך חלש בשנים האחרונות, ולא קוראים לו משה סיני.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק