ובכל זאת, זה אפשרי

נבחרת ישראל היא לא נבחרת מצוינת. יש לה לא מעט בעיות, והיא עד עכשיו עבור רובנו חלום בלהות. אבל גם נבחרת יוון לא מרשימה, וקובי סגל מאמין שעוד אפשר לנצח עם ההגרלה הסופר נוחה שקיבלנו

יום ראשון 29 מרץ 2009
קובי סגל

 נבחרת החלומות  של ישראל  כנראה שתשאיר אותנו  עם עוד  חלום בלהות.

כשנסע אבי לוזון להגרלת הבתים, יד מכוונת זימנה לנו את הבית הנוח והקל ביותר. הרי אם הייתה  זכות בחירה, לא היינו  בוחרים  נבחרות  חלשות יותר. פשוט כי כמעט ואין כאלה בדרג הזה.

כולן חלשות, מנבחרת יוון  שהוכיחה עד כמה היא בינונית זקנה איטית ומיושנת, דרך שוויץ  נגדה פספסנו ניצחון בר"ג ועד לשאר הנבחרות , שדרך אגב משחקות  כדורגל.  כשרואים את החולשה, מבינים עד כמה  היינו קרובים לדרום אפריקה.  קרובים אבל רחוקים. 

במוצ"ש היה זה מחזה לירי של שתי נבחרות שחששו אחת מרעותה,  בלי כל אלמנט שמזכיר את המשחק.   נבחרת ישראל עם פיק בירכיים עלתה אומנם בהרכב התקפי, אך הוכיחה שוב שאנחנו אלופי עולם במשחקי ידידות. שחקני ישראל לא הראו מעט  יכולת  ויוזמה, איבדו אמונה ולמרות זאת,  לא הוגן להגיד שהדור של דרור  הוא החלש ביותר.  היו חלשים יותר.

המצב לא מזהיר.  יש לנו שוער  שניחן ביכולות של חתול על הארץ   ולוקה קשות בכדורי גובה. הוא עושה  טעויות שעלו לנו גם בעבר בשערים קריטיים.  לפני השוער הזה, יש הגנה שלא עוזרת לו במיוחד. המגנים  לא תקפו מספיק וכשכבר עלו  בהתקפות  בודדות, לא מצאו כתובות.   יוון חיכתה עם 3 בלמים  גבוהים וכבדים  לכל ניסיון הגבהה ובפעם היחידה שנימסר כדור רוחב  הובקע השער של עומר גולן.

תמיר  כהן שלא משותף בבולטון  חזר  עייף ורק גל אלברמן  מפתיע, למרות שלא השפיע. בניון  הפצוע, זה לא יוסי שאנחנו מכירים ,למרות שבמבצע מבריק אחד כמעט חרץ את המשחק. ואין לי טענות אליו , כי הרי הקריב את חייו (הספורטיביים).

 בין כל הכוכבים  רק בן סהר זרח  ולקח את ההזדמנות. ברדה  חזר מפציעה  ורחוק מכושרו וגולן למרות שהבקיע, לא הורגש מהיציע. כנראה שהליגה הבלגית הבינונית  פחות טובה  מהכדורגל הישראלי.

 וכאמור, זה לא הסתיים. יש לי תקווה שאחרי שראינו את אכילס היווני  ניתן לנצח בכרתים. הרי מיליוני יוונים, אוהדי ספורט, לא טועים, את נבחרתם הם מחרימים ולא מגיעים למשחקים.

בואו נעשה את זה כמו שצריך  בכרתים. אפשר לתת להם בראש כי אנחנו אולי לא מצוינים, אבל גם הם מאוד בינוניים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק