אלקטרה מחכה בגמר

פלייאוף כדורסל נשים: אלקטרה רמה"ש סיימה בסוויפ 0:3 את הסידרה מול בנות רמה"ש והעפילו לגמר. אליצור רמלה הפסידה לרמת חן וכעת המצב בסידרה 1:2 לרמלה

יום שני 30 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

נקבעה זהות הקבוצה הראשונה בגמר הפלייאוף של כדורסל הנשים: אלקטרה רמה"ש השיגה ניצחון שלישי בסידרה וסוויפ (0:3) מול בנות השרון 71:90. אילו בסידרה המקבילה הפסידה האלופה, אליצור רמלה 71:63 את מכבי רמת חן וצימצמה ל-2:1.  

בנות השרון קיוו להגיע לרמת השרון ולמצוא ניצחון ראשון בסידרה, אבל לא כך הדבר. החניכות של אורנה אוסטפלד היו חדורות במטרה והשיגו ניצחון 71:90 קליל על בנות השרון וסוויפ 0:3 והעפילו לגמר הפלייאוף. 

הרבע הראשון כבר התחיל בצורה טובה עבור אלקטרה, שהוליכה 10:19. ברבע השני, בנות רמה"ש חזרו לתמונה וצימצמו ל-4 בלבד 34:30. ברבע השלישי אלקטרה שוב חזרה לסורה והוליכה 32:53 על בנות השרון, כך שהרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד - 71:90 בסיום. 

פרקינס תרמה 21 נק' פלוס 11 ריב' בשורות המנצחת, גם הופמן הוסיפה 20 נק'. בשורות המפסידה קלעה יוסטון 21 נק'. 

אורנה אוסטפלד, מאמנת אלקטרה רמה"ש: "חשובה לנו הדרך לנצח את המשחק. אני לא זוכרת מתי סיימנו את חצי הגמר ב-0:3, אנחנו מרוצות. זה לא היה קליל, אנחנו שמחות שאנחנו בגמר ועכשיו המטרה היא אליפות". לקראת סידרת הגמר: "אני מקווה שהלחץ לא יהיה נגדנו אלא בעדנו. אני מקווה שיהיו קהל ונתמודד כמו שצריך".

לעומת הסידרה הקודמת שהסתיימה, הסידרה בין מכבי רמת חן לאליצור רמלה עדיין נושמת. רמת חן השיגה ניצחון ביתי 63:71 על האלופה וצימצמה ל-1:2. 

רמלה הוליכה בהתחלה, אבל לקראת סיום המשחק מכבי רמת חן נטלה את ההובלה, כאשר אינר ווקר הוליכה עם 14 נק' פלוס 11 נק' של פרינגל, שי דורון קלעה רק 11 נק'. אצל רמלה קלעה שרי סאם 21 נק'. 

עדני דגן: "אני אופטימי תמיד. אני משדר לשחקניות שלי את האופטימיות. הן התאמצו היום, מה יותר קשה יותר מתוק. רמלה לא היו מספיק טובות כדי לנצח. לנו הייתה בעיה מנטאלית, רצינו לנצח אבל זה לא היה קל. עכשיו נשפר יכולות לקראת חמישי".

אלי רבי מאמן אליצור רמלה: "היינו פחות טובים היום. לא היינו ראשונים לכדורים. היינו דיי רכים, בפלייאוף צריך אגרסיביות וזה היה המדד החסר עבורנו". לקראת המשחק הבא: "הניסיון שלנו יכריע, אנחנו נתאמן יותר ונבוא כדי להכריע את הסידרה".

שיי דורון ממכבי רמת חן: "נלחמנו עד הסוף. נתנו את הפוש שצריכים, זה ההבדל מהמשחקים הקודמים. אנחנו באים לנצח במשחק הבא כדי להשוות את הסידרה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק