4

אוחנון חוזר למכבי רמת גן

הפורוורד ששיחק בשנתיים האחרונות בבלגיה סיכם על חזרתו לעירוני רמת-גן בה שיחק בעונת 06/07

יום רביעי 19 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

 איציק אוחנון (29.5, 2.05) חוזר לישראל אחרי שתי עונות בליובן הבלגית וישחק בה עירוני רמת-גן בה שיחק בעונת 06/07, האחרונה שלו בישראל. אוחנון סיכם את תנאיו, אמור לחתום בקרוב ויהיה ככל הנראה הישראלי הבכיר של רמת-גן העונה.

אוחנון הגבוה והאתלטי נחשב לאחד הפרוספקטים המעניינים ביותר בכדורסל הישראלי. הוא החל לשחק בבת-ים בגיל מאוחר מאוד, ועבר במחלקת הנוער של מכבי רעננה. את הפריצה הגדולה שלו עשה במדי נבחרת העתודה 2002, כאשר הפתיע את כולם עם תצוגות ענק באליפות אירופה בה סיימה ישראל עם מדליית הכסף.

עונות בינוניות בבני הרצליה והפועל ירושלים, עיכבו את ההתקדמות ואוחנון עזב לטובת שלוש שנים באוניברסיטת סיינט לואיס. כשסיים את הקולג' קיבל מספר הצעות מאירופה, אבל בסופו של דבר מימש את חוזהו בירושלים, בעונה בה התייבש על הספסל.

בעונת 06/07 חזר אוחנון להפגין שמץ מיכולתו, כאשר רשם 10.6 נק', 4.3 ריב' ואסיסט בממוצע למשחק במדי עירוני ר"ג. הוא בלט בטורניר הארלם במדי הנבחרת האולימפית, ואף זומן לנבחרת ישראל אם כי ביקש להשתחרר כדי ללוות את אשתו הדוגӞנית למסע צילומים.

בעונת 07/08 עבר אוחנון בעקבות קריירת הדוגמנות של אשתו לבלגיה ושיחק במדי ליובן. בעונה הראשונה תחת המאמן יעקב ג'ינו רשם 8.8 נק' ו4.9 ריב' ב27.4 דקות למשחק. בעונה השניה הרשים הרבה פחות עם 3.4 נק' ו-2.1 ריב' ב-14 דקות לערב.

ļbr/>

תגובות

טלספורט בפייסבוק