שרף גורש ממלון הנבחרת

בלעדי: מאמן הנבחרת הלאומית לשעבר, שלמה שרף, הגיע למלון הנבחרת בהירקליון והתבקש ע"י יו"ר המשלחת, לעזוב למלון חלופי. שרף: "אבי לוזון מתנהג כמו פרח". ההתאחדות נאלצה לשלם את דמי החדר של שרף שעבר למלון אחר

יום שלישי 31 מרץ 2009
אשר גולדברג
סערה גדולה סביב נבחרת ישראל. שלמה שרף, מאמן הנבחרת הלאומית לשעבר והיום פרשן כדורגל, נחת  בכרתים כדי לשמש כפרשן למשחק מחר (רביעי) של ישראל מול יוון.

שרף, שהגיע עם רמי וייץ למלון בהירקליון בו שוהה הנבחרת, גורש מהמלון והתבקש לעזוב למלון חלופי.  ושימו לב: את הפיצוי עבור ביטול החדרים של שרף ו-וויץ שילמה ההתאחדות לכדורגל.

חלק מהשחקנים שראו את שרף, ביקשו ששלמה שרף, שישמש כפרשן במשחק מחר, לא יהיה איתם במלון. שחקן בנבחרת: "הוא גורם לאנרגיות שליליות".

הסיבה העיקרית לסיכסוך בין אנשי הנבחרת לשלמה שרף, היא הביקורת הקשה של שרף כלפי הנבחרת והסיכסוך שלו עם יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון.

שרף, הספיק עוד לקרוא את הדברים שאמר עליו יו"ר ההתאחדות לכדורגל, ברדיו ובתקשורת הכתובה, על פרשת נערות הליווי ועל הדור ששיחק אצלו, שנחשב לגדול ביותר ולא הגיע לשום דבר.

שלמה שרף תקף בתגובה: "יש לי המון דברים להגיד ואומר אותם במקום המתאים ובזמן המתאים, אבל בינתיים מתברר שיו"ר ההתאחדות לכדורגל מתנהג כמו פרח ואינו מתבייש משום דבר ולא מהסס לפגוע באנשים. רק לשמוע אותו מדבר על אוטו רהאגל ועל נבחרת יוון, שהיתה אלופת אירופה ביורו הקודם, כנבחרת מצחיקה, זה מראה שהוא פרך ומתנהג כמו פרך".

שרף הוסיף בבוטות: "פרח מנהל היום את ההתאחדות לכדורגל. אחר כך עוד באים לבקש שיהיה כאן כדורגל. את השאר הוא ישמע ממני בהמשך וזה לא קשור לנבחרת הלאומית". 

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות, הגיב לדבריו של שרף ואמר: "מה שאמרתי על שלמה שרף זו אמת. לא אמרתי שלרהאגל יש נבחרת מצחיקה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק