חייבים לשחק רק ברמהש

דודי סלע כינס מסיבת עיתונאים בה הפציר בראשי איגוד הטניס שלא להעתיק את משחקי רבע גמר גביע הדייויס מהמגרש ברמה"ש להיכל נוקיה. "כדי לעבור עוד שלב, חייבים לשחק ברמה"ש"

יום שלישי 31 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
דודי סלע כינס הערב (שלישי) מסיבת עיתונאים בה העביר מסר לאיגוד הטניס אשר מעוניין להעתיק את משחק רבע גמר גביע דייוויס מול רוסיה, מרמת השרון להיכל נוקיה. סלע לא אמר מפורשות שלא יקח חלק במשחק אם יועתק להיכל נוקיה, אך רמז שלא ירצה לשחק בנוקיה והדגיש את החשיבות של המגרש הישן והטוב.

 בחודש יולי נבחרת הטניס של ישראל, תארח את נבחרת רוסיה למפגש רבע גמר גביע הדייויס. איגוד הטניס מעוניין לקיים את המפגש בהיכל נוקיה, שמכיל יותר צופים ולא במגרש ברמת שרון, בו ישראל אירחה עד כה את המפגשים הבין ארציים.


           האיצטדיון ברמת השרון במפגש גביע הפדרציה מול רוסיה (Gettyimages)

המהלך של סלע נועד בכדי להפעיל לחץ על האיגוד, שלא להעביר את הביתיות לנוקיה. סלע הוא התקווה הגדולה של הנבחרת ורק לו יש סיכוי ריאלי להביא לישראל נקודות במשחקי היחידים.

למרות שסלע היה צפוי לקבל מענק כספי תמורת העברת הביתיות, בנבחרת מתעקשים להמשיך לארח במגרש ברמת השרון, מגרש ביתי מאוד, בו הצליח סלע לנצח בין היתר את פרננדו גונזאלס הצ'יליאני, שדורג אז בטופ 10.

סלע נשאל אם ישקול לא להשתתף במשחקים אם הם לא יתקיימו במגרש ברמת השרון ואמר: "אני רוצה ומקווה שהמשחקים יתקיימו ברמה"ש, אני מאוד רוצה לקחת חלק במשחקים. הגענו להישגים גדולים בדייויס במגרש אחד ולדעתי חייבים להמשיך לשחק שם."

"מגיל 7 אני משחק באיצטדיון הזה, כל השחקנים רואים בו מגרש בייתי. הגענו לרבע גמר וזה הישג גדול שצריך למנף ולהמשיך הלאה", הסביר סלע שנראה מתוסכל מאוד מהיוזמה להעתקת המשחק.

"ניצחנו את צ'ילה בזכות המגרש הבייתי והסיכויים שלנו יהיו גבוהים בהרבה ברמה"ש מאשר בהיכל נוקיה." סלע נשאל מפורשות לגביי האספקט הכלכלי של המעבר, נושא שאי אפשר להתעלם ממנו: "אני לא חושב שיש הבדל גדול מבחינת תכולת האיצטדיון ואם ההבדל הוא 2000 מקומות אז זה לבטח לא כדאי".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק