0

לא נשחק עߝ שבעה בלמים

גיא לוזון מאמן בני יהודה יודע שיהיה קשה מאוד מול פ.ס.וו איינדהובן, אך מבטיח לשחק התקפי. מאמן איינדהובן פרד רוטן: בני יהודה אכן קבוצה התקפית אבל ננסה לכבוש שער או שניים

יום רביעי 19 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

 בבני יהודה נשלמו ההכנות למשחק הראשון בסיבוב הרביעי של מוקדמות הליגה האירופאית. ביום  חמישי בשעה 19:00 תפגוש בני יהודה את איינדהובן ומאמן הקבוצה, גיא לוזון, מאמין במשחק התקפי גם  מול הקבוצה המצוינת מהולנד.

לוזון אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק כי: "אנחנו נשחק מול הקבוצה הכי חזקה ששיחקנו נגדה ואנו מתכוננים בצורה הכי רצינית שיש. הרבה אוהדים יגיעו למשחק ויתמכו בנו. נכון שאיינדהובן עולים&nŢsp; עלינו בכל פרמטר, אבל אם נשחק כמו שאנחנו יודעים, ועם התמיכה הרבה ביציע, אפשר לעשות משהו. אני אופטימי. אני לא מפחד. אני מבטיח שלא נשחק עם  שבעה בלמים.  נשחק עם שני חלוצים. נתקיף כשהכדור יהיה אצלנו".

 עומרי אפק שסובל מקרע חלקי בשרירולא יפתח בהרכב, אך יכלל בסגל. בני יהודה תחסר את אלירן עטר המוצהב.

ממאן איינדהובן פרד רוטן נשמע בטוח בעצמו: "Ȼאנחנו יודעים מי זאת בני יהודה. ראינו דיסקים  של הקבוצה. אנחנו יודעים  איפה הם יותר טובים ואיפה הם  פחות טובים. היה נציג שלנו שראה אותם  במשחק גביע הטוטו. אני בטוח שבני יהודה תשחק התקפי, אבל אנחנו ננסה לכבוש שער אחד או שניים. בבני יהודהȠיש שחקני הגנה שעולים  להקתפה וזו כאמור קבוצה התקפית מאוד, אבל יש לה גם  מגרעות. משחקים  באירופה הם  לא כמו בליגה. צריך לשחק מאוד זהיר ואסור לטעות. לכן זה לא זמן לנסיונות. לא אשנה את שיטת המשחק שלנו ונמשיך לשחק כמו שאנחנו יודעים  ב۞טרה להשיג בישראל תוצאה טובה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק