אולי עוד יהיו הפתעות

דרור קשטן מאוכזב מה-2:1 ביוון, אבל מרוצה משחקניו: "לא תמיד הטוב מנצח", ומעצמו: "אני שלם עם כל מה שאני עושה". יוסי בניון מודה באמת הכואבת: "חלום המונדיאל מתרחק"

יום רביעי 01 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל שוב כשלה ברגע האמת, והערב (רביעי) נכנעה לנבחרת יוון 2:1 והתרחקה משמעותית ממונדיאל 2010 שייערך בדרום אפריקה.

המאמן הלאומי, דרור קשטן אמר בסיום: "לימדו אותי שבספורט עד שזה לא מסתיים, זה לא מסתיים. יש עד משחקים בבית הזה, ישנן הפתעות, היו הפתעות ואולי עוד יהיו הפתעות. אנחנו צריכים להמשיך לשחק עד סוף הקמפיין ואז נעשה סיכומים. עכשיו לא עושים סיכומים".

"מי שצפה במשחק ראה את נבחרת ישראל שולטת ברוב דקות המשחק. בכדורגל לא תמיד הטוב מנצח, אבל השליטה היתה בידנו. היוזמה היתה אצלנו, לפעמים תחת לחץ עושים שגיאות, ולכן ספגנו בעיטת עונשין מ-11 מטרים ושער".

"כל זמן שיש לשחק, אנחנו נשחק. אני מאוכזב מהתוצאה, אבל בטח לא מאוכזב מהשחקנים ומהיכולת שלהם. אני שלם עם כל מה שאני עושה. יש שחקנים שנכנסים טוב למשחק ויש כאלה שפחות. אני שלם עם כל הזימונים וההרכבים. ההרכב הביא לשליטה שלנו, אבל לא ניצחנו".

"הנבחרת היוונית הסתגרה בהגנה, וגם ככה הם משחקים עם שבעה שחקני הגנה. הם השיגו את המטרה שלהם, לא ראינו כדורגל אטרקטיבי. אנחנו יוצאים מאוכזבים בגלל שתי שגיאות שלנו, אבל כדורגל בנוי על שגיאות ובלעדיהן הוא היה משעמם. רק חבל שהן קורות בצד שלנו".

קפטן הנבחרת, יוסי בניון הוסיף: "אין משמעות למיקום שלנו בטבלה. יש לנו עוד שלושה משחקי בית שצריך לנצח, ורק אחרי זה נסתכל על הטבלה. החמצנו הזדמנות גדולה היום, אנחנו לא נופלים לא מיוון ולא משוויץ". 

"עמדנו יפה במשחק. יכולנו אפילו במחצית השניה לנצח, אבל עשינו טעויות ואנחנו משלמים עליהן. חבל מאוד שאנחנו סופגים שערים שטותיים ממצבים נייחים. אלה דברים שאנחנו עובדים עליהם כל הזמן, חבל שזה קורה פעם אחר פעם".

"ברגעים קריטיים אנחנו עושים טעות, וזה חבל. חלום המונדיאל נפג מאוד היום, התרחק. צריך להעשות את המקסימום, להרים את הראש ולעודד את כולם. אם אנחנו לא נצליח לעלות למונדיאל, אולי אחרים יצליחו". 

בן סהר אמר: "חבל מאוד. שיחקנו טוב, ויצאנו בלי כלום. כולנו מבואסים. רצינו לנצח את המשחק הזה וזה היה חשוב לנו. אם להיות ריאלים, קשה מאוד לדבר על מונדיאל. כמו שזה נראה עכשיו זה לא מעודד מבחינתנו".

השוער דודו אוואט חתם: "נשארו לנו אולי 20% סיכוי להעפיל למונדיאל, אבל כל עוד יש אפשרות נעשה את הכל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק