רמלה העפילה לגמר

פלייאוף נשים: לאחר דרמה ענקית, השיגה הדאבליסטית ניצחון 78:79 על מכבי רמת חן וניצחון 1:3 בסידרה. עדני דגן: "השופט הכריע את המשחק". רבי: "ניצחון כמו אליפות". רמלה תפגוש את אלקטרה רמה"ש בגמר שיחל בשלישי

יום חמישי 02 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

מי שחיפש פלייאוף אמיתי, מותח, עם דרמה ודמעות, צפה היום (חמישי) במשחק מספר 4 בפלייאוף חצי גמר הנשים, כאשר אליצור רמלה לאחר מאבק ענקיות ניצחה בנקודה אחת 78:79 את מכבי רמת חן.

המאמן המפסיד עדני דגן, היה נסער בסיום: "שופט הכריע משחק. לקח שריקה בסיום, שערוריה שאין כמותה. שיפנו אותי לועדת משמעת, שופט לא צריך להכריע משחק". 

המאמן המנצח, אלי רבי מהצד של רמלה: "אני נורא מאושר. הניצחון הערב היה אפילו יותר מאליפות, שמחה אדירה. עשינו הישג ענק, ניצחנו קבוצה גדולה. היה כאן לא מעט אנרגיות. הסדרה הזאת הוכרעה בכדורים אחרונים, כל הזמן רדפנו. העלייה לגמר לא פחות משני הדאבלים האחרונים שלנו. 

"אני מתאפק לא להגיד מילה על השופטים. היה היום שיפוט קשה עם טעויות. אני כמעט בטוח שהיה פאול בסיום, אני בטוח בכך". לקראת הגמר: "אלוקים סידר לנו פסח, ונתן לנו שבוע מנוחה. אני אקח 48 שעות לנקות את הראש כדי להתכונן לדבר האמיתי. אנחנו מראים אופי, אנחנו קבוצה לוחמנית". 

שיי דורון ממכבי רמת חן אמרה בעצב בסיום: "אין מילים. לא ציפיתי שהעונה תסתיים ככה. לא שורקים שריקה כזאת בסיום, ככה זה. היו לנו ניצוצות, חבל שלא הצלחנו לנצח, המשחק היה הכי טוב שלנו העונה".

מהלך המשחק:

הרבע הראשון היה צמוד לכל אורכו, כאשר רמלה מוליכה רק ב-2 נקודות בסיומו (21:23). ברבע השני, מכבי רמת חן התעוררה עם משחק מצויין של שיי דורון (22), שירדה בפיגור נקודה אחת בהפסקה (46:45). ברבע השלישי רמלה הייתה חלשה מאד וקלעה רק 12 נק' אל מול 16 נק' של מכבי רמת חן (58:61).

הרבע האחרון היה המותח ביותר, כאשר מכבי רמת חן הוליכה כבר ב-6 נק' יתרון (68:74), אבל משחק ענק של לויצקי (20 נק'),  שצלפה שלשה אדירה פלוס הנקודות החשובות של אינה גורוביץ'. שיי דורון הצליחה להשוות ל-78:78,  ואז בהתקפה הגורלית, ביצעה פרינגל ספק עבירה, בשלב כה מכריע החליטו שופטי המשחק לקבוע זריקות והסוף היה שייך לרמלה - 78:79 בסיום.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק