זה אתגר גדול עבורי

כפי שפורסם לראשונה ב-telesport: מיצ'ל גולדהאר נחת היום בישראל והוא מגיע כבעלים החדש והרשמי של מכבי ת"א. גולדהאר נפגש עם מנויי תא הכבוד ויצא לאימון הקבוצה

יום שישי 21 אוגוסט 2009
שר גולדברג
 כפי שפורסם לראשונה ב-telesport: מיצ'ל גולדהאר נחת היום בישראל והוא מגיע כבעלים החדש והרשמי של מכבי ת̦quot;א, אחרי שועד אגודת מכבי ת"א אישר, במפגש שהתקיים הבוקר, את הסכם העברת הקבוצה, שתהיה במאה אחוזים של גולדהאר.

גולדהאר אמר: "אני נרגש מאוד להיות כאן ומקווה מאוד להצליח. זה אתגר גדול עבורי. יש לי המון עבודה אבל יש לי סבלנות ואני לא Ӟמהר לשום מקום. גם אם הדברים יקחו קצת זמן אנחנו נבנה כאן משהו גדול. אני מתכוון להיפגש עם כל המאמנים בכל המחלקות ולהבין היטב איך בנויה המערכת. אני מאוד מתרגש מקבלת הפנים לה זכיתי כאן, זה היה משהו מאוד מיוחד".

ל-telesport נודע כי הבעלים הקנדי החדש המתין כבר אמש בקפריסין וחיכה לטיוטת החוזה הסופית שנחתמה בשעות האחרונות. גולדהאר שהה בלימסול ונחת בשעות הצהריים בישראל.

גולדהאר נפגשĠעם נותני החסות במלון קרלטון בת"א, עם אנשי תא הכבוד ועם גורמים נוספים מועד המועדון. גולדהאר לא שוחח בשלב זה עם עיתונאים ורק הייתה אפשרות לצלמו בהגיעו.

גולדהאר נפגש בקרית שלום באימון הקבוצה,  גם עם המאמן אבי נמני שהעביר לו את בקשӕתיו המקצועיות לשחקני רכש זרים וישראלים, כדי שהקבוצה תצא לדרך ולמאבק האליפות בהרכב מלא ולא תגיע למצב בו המועדון ואוהדיו יישתמשו בתירוצים כבר ממהתחלה, במידה של חוסר הצלחה.

אבי נמני דורש בלם, קשר וחלוץ זרים ואמור לקבל תשובה חיובית ממיץ' גולדהאר ۩גם הוא מבקש שמכבי ת"א תאבק כבר השנה על תואר האליפות, עם שקט סביב האוהדים, שמאוד מאוכזבים נכון לעכשיו ממספר שחקנים שמכבי ת"א ניהלה איתם מו"מ ולא הגיעו לקבוצה כמו אריק בנאדו, דוד רביבו, סבו פבליצ'ביץ' ואחרים.

אנדריי קומאץ', שחתם אתמול בקבוצה, לא ישחק מחר נגד בני סכנין אחרי שרישומו לא הושלם וטופס ההעברה שלו מסלובניה יגיע רק ביום שני.

צילום: ליגה.בט, מכבי תל-אביב האתר הרשמי

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8