הבלגים עוקבים אחרי כיאל

במכבי חיפה דחו את דרישתו של בירם כיאל לחוזה ארוך טווח ע"ס 180 אלף דולר. ההצעה החיפאית נמוכה ובבלגיה כבר עוקבים אחרי קשר הנבחרת. שחר: "תנצחו באשדוד ותעשו לנו חג שמח"

שבת 04 אפריל 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה מחבקים את בירם כיאל, שחזר נטול מצב רוח ממשחק ההפסד של נבחרת ישראל ביוון (1:2). כיאל, שמנהל מו"מ על חוזה חדש ומשודרג משמעותי בחיפה, צפוי להענות בשלילה לבקשתו לקבל חוזה ארוך טווח עם שכר עונתי של כ-180 אלף דולר.

בחיפה, המבקשת להאריך גם את חוזהו של גוסטבו בוקולי, כבר הבהירו לנציגו של כיאל, שההצעה גבוהה מדי ולא תענה בחיוב. הירוקים מוכנים לשדרג את שכרו של השחקן, אך עד לגובה של 120 אלף דולרים לעונה.

גורם המקורב למו"מ, סיפר שמספר מועדונים בלגים עוקבים אחרי יכולתו של כיאל ואף צפו במשחקי הנבחרת מול יוון בכדי לעמוד את כושרו. בחיפה חוששים שכיאל יתקשה לחזור לעצמו אחרי הפנדל שביצע ובעצם הכריע את ההתמודדות וסיכל את סיכויי הנבחרת להעפיל למונדיאל 2010.

המאמן אלישע לוי, שוחח עם כיאל ועודד אותו לקראת המשחק החשוב מול מ.ס אשדוד ביום שני. בחיפה מודעים לחשיבות המשחק, שהוגדר כמשחק קריטי להמשך המאבק על האליפות, כשהפועל ת"א ומכבי נתניה נושפות בעורף הירוקים.


שחר לשחקניו: חייבים לנצח את אשדוד

יעקב שחר ואיתמר צ'יזק הגיעו לאימון הצהריים (שבת) של הקבוצה והשתתפו עם השחקנים והצוות המקצועי בהרמת כוסית לקראת חג הפסח. הבעלים דיבר אל השחקנים והדגיש את חשיבות המשחק מול אשדוד במאבק על האליפות וביקש: "תעשו לנו חג שמח ותנצחו באשדוד".


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק