1 ו-2 בחוץ, 3 ו-4 בגמר

מיאמי: אחרי נדאל, גם פדרר הודח בחצי הגמר ופינה את הבמה לנובאק ג'וקוביץ', שיפגוש בגמר את אנדי מארי. הערב (21:30) ישתתפו אנדי רם ומקס מירני בגמר שני ברציפות. הערב יתקיים גם גמר הנשים

שבת 04 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
טורניר מיאמי מספק השנה לא מעט דרמות והפתעות: אחרי ההדחה של רפאל נדאל (1), הלילה (שישי) הצטרף רוג'ר פדרר (2) לרשימת המודחים עוד לפני הגמר, כשהפסיד 6:3, 6:2, 3:6 לסרבי, נובאק ג'וקוביץ', המדורג שלישי בעולם.

ביום ראשון יפגוש הסרבי בגמר את אנדי מארי ובכך נוצר מצב בו צמד המדורגים מס' 1 ו-2 לא ישתתפו בגמר, בו ישתתפו לעומת זאת, מספר 3 ו-4.
"זה היה אחד מאותם הימים", אמר פדרר בסיום, "נאבקתי ברוח שפגעה בי מאוד וניסיתי לחזור לעצמי אבל ללא הצלחה. כל הכבוד לנובאק". סיכם המדורג שני בעולם, שטרם זכה בטורניר מאז תחילת 2009.

הערב (21:30) יתקיים גמר הזוגות בו יפגשו אנדי רם ומקס מירני את הזוג האוסטרלי, אשלי פישר וסטפן האס שהדיחו בחצי הגמר את הזוג המוביל את הדירוג, האחים ברייאן. "יש לנו כימיה מצוינת ואנרגיות חזקות, אני מאמין שיחד עם אנדי, אפשר לקחת את התואר", אמר אמש מקס מירני.

בגמר הנשים שיתקיים אף הוא הערב (19:30), תפגוש סרינה וויליאמס (1) את ויקטוריה אזרנקה (11). ההעפלה של וויליאמס הבטיחה את מיקומה בטופ של הדירוג, אך צפוי לה מאבק לא פשוט מול הבילרוסית, שתרשום גמר שלישי מאז תחילת השנה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק