גולדהאר ראה את הנוער מנצח

הבעלים החדש של מכבי תל-אביב, מלזוה באנשי הקבוצה, הגיע הבוקר לפתח-תקווה לצפות במשחק של קבוצת הנוער שניצחה 2:0 את מכבי המקומית. גולדהאר אישר את רכישת לאורן, הערב תתקיים פגישה מכרעת בנושא

שבת 22 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

העידן החדש של מיטש גולדהאר במכבי תל-אביב יחל היום, כאשר כל החוזים נחתמו והיום נפתחת ליגת העל. עוד קודם לכן, בשעות הבוקר המוקדמות יצא גולדהאר בליווי ניר לוין, מנהל מחלקות הנוער של מכבי תל-אביב ואנשי ההנהלה לצפות במשחק הנוער מול מכבי פתח-תקווה. מכבי תל-אביב ניצחה 2:0 ושמרה על מאזן מושלם. כבשו לצהובים: בן-בן יאיר וחאתם עבד אלחמۙד.

גולדהאר התעניין רבות בסגל מחלקת הנוער, קבוצה אותה מאמן עמיר תורג'מן, והרבה לשאול שאלות ולברר לגבי הקבוצה הצעירה. כמובן שהבעלים החדש יצא מרוצה מאוד מהניצחון, בתקווה שגם הערב יעזוב את אצטדיון בלומפילד ברגשות דומים.

אחרי משחۧ הנוער צפוי גולדהאר לסעוד ארוחת צהריים עם אנשי מכבי תל-אביב ובסוף הערב יגיע כאמור לאצטדיון בלומפילד, שם תארח מכבי תל-אביב את בני-סכנין בשעה 19:15.

בגזרת הקבוצה הבוגרת, היום אישר גולדהאר את החתמתו של לאורן, מגנה של ארסנל ופורטסמߕת' בעבר. על סיבת הגעתו של לאורן ארצה פורסם לראשונה ב-TELESPORT ולנוכח העובדה שהעניין הכספי אינו צריך להוות מכשול, ייתכן והמגן יחתום עוד היום בקבוצה. לאורן יעזוב ביום שני את הארץ ואם יחתום בקבוצה יחזור מספר ימים לאחר שיסדיר את ענייניו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק