גוטמן: הניצחון הגיע לנו

המאמן האדום חגג דקות ארוכות 3 נקודות והעפלה, גם אם היא זמנית, למקום הראשון: "הניצחון צריך לתת לנו הרגשה טובה וביטחון להמשך הדרך". גם ראובן עטר חגג היום: "המטרה- לשמור על 2 התארים שלנו"

שבת 04 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

הפועל ת"א גברה הערב (שבת) על מכבי פ"ת בתוצאה 1:2. מאמן האדומים, אלי גוטמן אמר בסיום: "חגגנו ניצחון נגד יריב מצוין במשחק חוץ קשה, שממשיך את הדרך שבה התחלנו מזה זמן רב. זה ניצחון שהגיע לנו".

"אנחנו צריכים עכשיו להירגע, ליהנות מ-3 הנקודות, להבין מה אנחנו רוצים מעצמנו בהמשך הדרך. הניצחון צריך לתת לנו הרגשה טובה וביטחון להמשך הדרך".

המאמן המפסיד, רוני לוי לא הסתיר את אכזבתו בסיום: "אני מאוכזב מההפסד. יש משחקים שאתה לא שווה הפסד, והיום לא היינו שווים הפסד". 

"לא ידענו לנצל את הדקות הטובות שלנו, אחרי שהשווינו ל-1:1, כדי להשיג הכרעה. הצגנו חוסר רצינות כשספגנו ממצב נייח, וזה לא מתאים לשחקנים שלנו".

____

בית"ר ירושלים השפילה את הכח ר"ג, כשהביסה אותה בתוצאה 0:4ראובן עטר סיכם: "אחד המשחקים הטובים שלנו השנה. חזרנו לליגה רעבים אחרי הפגרה. הכח הצליחו לקחת נקודות גם מקבוצת צמרת, כך שלא מדובר בקבוצה חלשה".

"התזמון שלנו טוב, לעלות סוף סוף מהמקום הרביעי שנתקענו בו הרבה זמן. היתה לנו תקופה מאוד מאוד טובה, שנעצרה במשחק מול נתניה. התכוננו טוב, והיום הראינו מה אנחנו רוצים ולאן השאיפות שלנו להגיע. המטרות שלנו הן לטפס מקום מקום, כדי לשמור על שני התארים שלנו".

ברק יצחקי, שכבש צמד ובישל שני שערים נוספים, אמר בסיום: "אני שמח שחזרנו לנצח אחרי משחק לא טוב שלנו בנתניה. הניצחון הוא חשוב. הליגה עוד ארוכה. אנחנו משחקים כדורגל חיובי וטוב, ואם נמשיך כך נהיה גבוה למעלה".

דודו דהאן המאוכזב הוסיף: "הגענו עם תוכנית משחק מסוימת, ומאז שספגנו את השער הראשון היה מאוד קשה לרדוף אחרי בית"ר. מגיע לבית"ר שאפו על תצוגת תכלית, הגיעו ל-4 מצבים וכבשו בכולם. זה לא ישבור אותנו, אנחנו בלתי ניתנים לשבירה".

____

מכבי ת"א גברה על קרית שמונה 2:3, ואבי נמני סיכם: "המשחק- מהטובים ביותר שלנו העונה. לא ניצחנו בבית מהמחזור הראשון. זה היה משחק שאם הינו מפסידים בו, היינו יכולים להיקלע לקרבות תחתית והניצחון מביא אותנו למקומות אחרים".

"אני עדיין מאוכזב מכמות ההחמצות שלנו. כשמחמיצים אפשר לקבל גול שוויון בדקה ה-93, ואנחנו חייבים לשפר את ניצול ההזדמנויות שלנו ולהסתכל קדימה. אלה דברים שחוזרים על עצמם לא מעט משחקים, אולי זו ירידת מתח או חוסר ריכוז וצריך לעבוד על הליקויים האלו". 

"יהיה לנו יותר קל להתכונן עכשיו לעונה הבאה, אבל כשנדע מה התקציב לעונה הבאה נוכל להתחיל, וזה יהיה רק בסוף אפריל".

איליה יבוריאן
אמר בסיום: "הגיע הזמן לנצח בבית. הקהל היה מאוד שמח היום, והניצחון ייתן ביטחון להמשך". גיז'רמו ישראלביץ' הוסיף: "התחלנו בפיגור, וזה היה קשה מאוד. רצינו את הניצחון הזה יותר מכל האוהדים, ואני שמח שהשגנו את זה".

מן העבר השני, אלי כהן סיכם: "הריטואל חוזר על עצמו. מקרנות וממצבים נייחים אנחנו סופגים שערים. זה גורלה של קבוצה שנמצאת במצב הזה. אבל אנחנו חייבים להמשיך הלאה. אני מקווה שנפסיק לספוג את השערים הלא מתאימים האלו, ולהאמין שנישאר בליגה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק