אליהו נעדר מאימון הערב

הפורוורד החולה בספק למשחק מול רומא. טל בורשטיין, שיערוך הופעת בכורה אחרי הפציעה שלו הוסיף: אם הייתי חוזר בבית מול הקהל שלנו זה היה יותר מיוחד

יום רביעי 03 ינואר 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א המריאה הבוקר לרומא, שם תשחק מחר במסגרת המחזור העשירי של היורוליג מול הקבוצה המקומית.

מכבי מגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים ולראשונה עם טל בורשטיין בסגל, אך הפורוורד הישראלי הצעיר של הקבוצה, ליאור אליהו, נעדר מהאימון המסכם, בגלל מחלה והוא עלול להיעדר מהמשחק, אחרי שלא שיחק גם נגד פרטיזן בלגרד, בגלל פציעה.

טל בורשטיין, מי שירכז את מירב תשומת הלב אמר: "אני עדיין לא מתרגש, אני לא יודע אם אתרגש אבל אם כן זה יהיה נחמד, זו הרגשה נחמדה. אם הייתי חוזר בבית מול הקהל של נוקיה זה היה יותר מיוחד, אבל יצא שאנחנו שבועיים בחוץ, אולי אני יגיע לנוקיה יותר בכושר".

נבן ספאחיה, מאמן האלופה אמר לקראת המשחק: "אני חושב שאנחנו מוכנים לשחק עוד משחק טוב בחוץ כפי שעשינו נגד פנא' ומלאגה. אחרי המון זמן נוכל לשחק בסגל מלא בלי פצועים". 

"הפגרה הגיעה לנו בזמן כי היו לנו הרבה פציעות, הסיטואציה מול פרטיזן במשחק האחרון היתה איומה. היינו זקוקים לפגרה. חבל שלא מצאנו יריבה להתכונן למשחק הזה, רומא משתפרת כל יום, אך המפתח הוא בהגנה, אנחנו קבוצה טובה יותר מהם, ואם נשחק הגנה כמו נגד מלאגה, יש לנו צ'אנס גדול לנצח את המשחק".

יותם הלפרין: אנחנו הולכים לשחק את המשחק הרגיל של מכבי, התכוננו טוב אליהם ונמשיך להתכונן, זה משחק מאוד חשוב, צריך לחזור כמו שצריך מהפגרה, להתחיל את ה"מוני טיים" ברגל ימין. טל ייתן לי באופן אישי עוד עזרה, יוסיף עוד ניסיון על המגרש".

ניקולה ווצ'יץ: "כל משחק בדרך יהיה קשה, אנחנו הולכים לתת את כל מה שיש לנו במשחק הזה על מנת לחזור עם ניצחון. בטח שלא יהיה קל, אך אנו רוצים לנצח, החזרה של טל היא עזרה עצומה בשבילנו, זו בשורה מצויינת בשבילנו שהוא חוזר".

ליאור אליהו: "התכוננו טוב למשחק הזה, אנחנו נותנים את הכול כדי להגיע הכי מוכנים שאפשר. אני מגיע אחרי שלא שיחקתי שבועיים וחצי בערך. הפסדנו בחוץ משחקים שלא היינו צריכים להפסיד, עכשיו יש לנו רצף של 4 משחקים מאוד מאוד חשובים, אני מקווה שנתחיל את השנה ברגל ימין".

צילום: יותם רונן

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק