אגייאר דורש מביתר ניצחון

הספונסר של בית"ר, גומא אגייאר, דורש ניצחון הערב על הפועל ומענק מיוחד מוכן. ויסה הנשק הסודי של שום. במהלך היום הצליחו בבית"ר ובהתאחӓות לסיים את נושא הכבאים שאיימו על קיום המשחק.

יום שני 24 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

19 אלף צופים ימלאו הערב בשעה 20:50 את אצטדיון יציעי טדי במשחק שאותו הפך הספונסר הראשי והבעלים לעתיד של בית"ר ירושלים, גומא אגייאר, למשחק שקבוצתו בית"ר חייבת לנצח בעבורו. אגייאר אמור לפנות לפני שריקת הפתיחה לאוהדים ולדרוש מהם עידוד שיא. אגייאר יבקש מיו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין וממאמן הקבוצה, יצחק שום, לשוחח לפני שריקת הפתיחה עם השחקנים בחדר ההלבשה ולהעביר את המסר שלו.

בשעות האחרונות ערכו ראשߙ בית"ר ירושלים ואנשי ההתאחדות פגישות ודיונים כדי שהמשטרה תאשר את קיום המשחק בעקבות שביתת הכבאים. כצפוי, המשטרה אישרה את קיום המשחק ללא כל בקשות מיוחדות.

גומא אגייאר מדבר על חזרה לבית"ר הישנה, על הייחוד של הקבוצה ועל משחק של לתת הכל ߜמען הניצחון נגד היריבה מספר 1, הפועל תל-אביב. בהיעדרו של עידן טל המוצהב, יקבל את הפיקוד על הקישור לצידו של אבירם ברוכיאן, הפרואני ג'וניור ויסה. בבית"ר מאמינים שויסה יהיה הערב האיש המרכזי שיספק את מצבי ההבקעה לברק יצחקי ועמית בן-שושן.

מחרȠבערב אמור לנחות קשר נבחרת פרו, דה-לה האסה, שיעבור בדיקות רפואיות ויחתום בקבוצה. נכון לאתמול בשעות הערב לא הייתה שום פניה ממועדון אירופי בנושא אבירם ברוכיאן וברק יצחקי. ביציע הערב יהיו נציגים של הירנביין ואיאקס אמסטרדם ההולנדיות וצפויות התפתחויות במהלך היוӝ-יומיים הקרובים. 

ההרכב המשוער של בית"ר הערב: הרוש; ריקן, גרשון, בנאדו, דנין; קוזוקין, ורד, ויסה, ברוכיאן; יצחקי ובן-שושן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1