מפגש הדייויס בנוקיה

בהחלטת בית המשפט, ובניגוד לרחשי ליבם של טניסאינו, הוחלט - התמודדות הדיוויס מול רוסיה תתקיים בהיכל נוקיה ולא ברמה"ש

יום שני 06 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
עכשיו זה סופי. ההתמודדות של נבחרת ישראל מול נבחרתה החזקה של רוסיה במסגרת גביע דיוויס תערך בהיכל נוקיה בת"א ולא בביתה הקבוע של הנבחרת מאז ומתמיד - איצטדיון הטניס ברמה"ש.

אחרי שבועות של ויכוחים בלתי פוסקים בין איגוד הטניס, שלחץ להעביר את המשחק לנוקיה משיקולים של איכות המתקן ובעיקר משיקולים כלכליים, ובין מרכז הטניס, שעמד על כך שהמשחק חייב להתקיים ברמה"ש כי שם הסיכויים הכי גבוהים לניצחון, הגיע היום הסאגה לסיומה.

שופט בית המשפט המחוזי קיווה כי תימצא פשרה בין מרכז הטניס לאיגוד אך כשלא כך היה הגיע להחלטה כי ההתמודדות תתקיים בהיכל נוקיה. לדברי השופט ההחלטה היתה מטעמים של איכותו הרבה של המתקן לעומת האיצטדיון ברמה"ש וכן תכולתו הרבה יותר.

באיגוד הטניס נשמו לרווחה בעקבות ההחלטה ויחד עם מנכ"ל היכלי הספורט, ניר פרצלינה, יחלו לעבוד לקראת המפגש המסקרן באוגוסט במטרה למלא את ההיכל.

השחקנים לעומת זאת כנראה פחות מרוצים, אחרי שהעבירו את המשחק למעשה אל מחוץ לבית הקבוע שלהם והמקום בו עשו כבר סנסציות גדולות בעבר. מבחינה מקצועית, כך טוענים השחקנים וכך גם טוענים במרכז הטניס, הסיכוי להפתיע את הרוסים גדול ברמה"ש בעשרות אחוזים.

מי שאולי הכי מאוכזב בין השחקנים הוא דודי סלע, המחבט הבכיר של ישראל, שכן כעת, שלא כמו בעבר, משחקי הדיוויס מחושבים בסבב העולמי והטניסאים מקבלים עליהם גם ניקוד אישי. עם הפתעה אחת או שתיים של סלע יוכל הוא לעשות קפיצה יפה בדירוג לעבר 50 הטניסאים הטובים בעולם, כעת בנוקיה יהיה לו בוודאי קשה יותר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק