קאקה סיכם בריאל מדריד

"המארקה" מדווח היום שפלורנטינו פרז, מי שיהיה הבעלים של ריאל מדריד בעונה הבאה, הגיע לסיכום עם מילאן לרכישתו של קאקה בעונה הבאה

יום שלישי 07 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
אחרי שעיסקת העברתו של קאקה למנצ'סטר סיטי התפוצצה, אוהדי מילאן נשמו לרווחה, אך כנראה שהם לא יכולים להיות רגועים להרבה זמן. 

הבעלים המיועד של ריאל מדריד בעונה הבאה, פלורנטינו פרז, הגיע להסכם עם מילאן, לפיו קאקה, הקשר המצטיין של הרוסונרי, יצטרף לריאל החל מהעונה הבאה, כך מדווח היום "המארקה" עיתון הספורט הגדול בספרד.

על פי "המארקה", פלורנטינו פרז, שיהיה כמעט בוודאות הבעלים של ריאל מדריד החל מהעונה הבאה, נפגש עם סגן נשיא מילאן, אדריאנו גאליני ב-16 במארס והגיע עימו להסכם למכירתו של קאקה בעונה הבאה לשורות הבלאנקוס.

המארקה הגדיל לעשות, כאשר שם בתמונה הראשית שלו את קאקה מקבל את חולצת ריאל מדריד, מידיו של זידאן, מי שצפוי להיות המנהל הטכני של הקבוצה בעונה הבאה.

ריאל מדריד כבר עשתה לעצמה הרגל, לרכוש את שחקן השנה בעולם, ואחרי שעשתה זאת עם זידאן ועם פאביו קנאברו ב-2006, קאקה צפוי להיות השחקן השלישי שזוכה בתואר שחקן השנה בעולם ומצטרף לריאל.

אם לא יקרו הפתעות בלתי צפויות, ריאל מדריד תסיים את העונה הזו ללא אף תואר, אחרי שהודחה מליגת האלופות, מהגביע הספרדי וגם בליגה הסיכוי של לזכות באליפות נמוך מאוד.

תמונה: עיתון המארקה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק