1:1 בין ויאריאל וארסנל

רבע גמר ליגת האלופות: מרכוס סנה העלה את הצוללת הצהובה ליתרון בדקה ה-10, אבל עמנואל אדביור איזן את התוצאה בדקה ה-66 והעניק לתותחנים שער חוץ יקר לקראת הגומלין באיחוד האמרויות

יום שלישי 07 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
ויאריאל וארסנל סיימו את המשחק הראשון שלהן הערב (שלישי) ב'אל מדריגל' במסגרת רבע גמר ליגת האליפות, בתוצאה 1:1. מרכוס סנה העלה את המארחת ליתרון בדקה ה-10, אבל עמנואל אדביור איזן את התוצאה בדקה ה-66. 

חניכיו של ארסן ונגר חוזרים לאנגליה עם שער חוץ יקר, שנותן להם יתרון משמעותי לקראת הגומלין באצטדיון האמירויות. למרות זאת, את ויאריאל לא ניתן להספיד, והיא תנסה להשיג נקמה בתותחנים על שהדיחו אותם בחצי הגמר ב-2006 בתום שני המפגשים.

מהלך המשחק:

בדקה ה-10, מרכוס סנה קבע- 0:1 לויאריאל. הקפטן הספרדי נותר ללא כיסוי, ומכ-25 מטרים שלח טיל אדיר ומדויק לפינה הימנית של אלמוניה, שזינק מאוחר מדי ותפס אוויר.

בדקה ה-18, סמיר נאסרי קיבל כדור טוב מפבראגס על סף הרחבה, התקדם מעט יותר מדי ומזווית לא נוחה ייצר בעיטה טובה שנהדפה ע"י לופז לקרן. מיד לאחר מכן, נאסרי שוב איים על שערו של לופז מתוך הרחבה, ושוב יצא השוער כשידו על העליונה.

בדקה ה-27, ארסן ונגר נאלץ לבצע חילוף כפוי בעמדת השוער. מנואל אלמוניה נפגע ברגלו, ופינה את מקומו לשוער הפולני הצעיר לוקאש פביאנסקי, שבתוך שתי דקות מאז שעלה לכר הדאש, עמד בהצלחה מול שני נסיונות של המארחים למצוא את שערו.הבשורות הרעות בשורות ארסנל המשיכו להגיע. בדקה ה-43, גאלאס הוחלף ע"י יוהאן דז'ורו בעקבות פציעה בברכו. הבלם טופל מספר דקות מחוץ למגרש, ניסה לחזור ולשחק אך הכאבים הכריעו אותו והוא נאלץ לפנות את מקומו.

בדקה ה-66, עמנואל אדביור איזן את התוצאה ל- 1:1. אדביור קיבל כדור ארוך מפברגאס כשהוא עם הגב לשער, עצר בחזה ושלח מספרת יפהפיה לשער.

בדקה ה-77 פברגאס השתלט על כדור המרכז המגרש תוך שהוא מנצל טעות של הגנת ויאריאל, העביר לתיאו וולקוט, ששלח כדור לא מדויק החוצה.הרכב ויאריאל: דייגו לופז, אנחל, גונזלו רודריגז, דייגו גודין, חואן קאפדווילה, קאני (מתיאס פרננדס 46'), מרכוס סנה, אריאל איבזגה (גיז'רמו פרנקו 78'), סבסטיאן אגורן, יוסבה יורנטה (רובר פירס 70') וג'וזפה רוסי.

הרכב ארסנל: מנואל אלמוניה (לוקאש פביאנסקי 27'), באקרי סאניה, קולו טורה, וויליאם גאלאס(יוהאן דז'ורו 43'), גאל קלישי, אלכסנדר סונג, ססק פברגאס, סמיר נאסרי, דנילסון, תאו וולקוט (עמנואל אבואה 78') ועמנואל אדבאיור.

צילום: gettyimages.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק