העבודה תהיה קשה יותר

מאמן השדים האדומים, סר אלכס פרגנסון התקשה לעכל את השער שספגה קבוצתו לקראת סיום המשחק :"זה היה נורא מבחינתו". פרייראה, מאמן פורטו סיכם: "אף אחד לא יוכל לקחת לנו את ההישג"

יום רביעי 08 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

מנצ'סטר יונייטד לא השכילה אמש (שלישי) לשמור על יתרונה מול הקבוצה הפורטוגלית, פורטו. הסיוט שקרה לה לפני מספר שנים מול אותה קבוצה, חזר על עצמו אמש, כאשר מרינו גונזלנס חרץ את גורל המשחק והעניק לקבוצתו את התיקו המיוחל ואת שער החוץ השני שהוא כל כך חשוב במסגרת הזאת.

מאמן השדים האדומים, סר אלכס פרגנסון, התקשה לעכל את המכה שנחלה קבוצתו "באולד טראפורד": "אסור היה לנו לקבל את השער השני, העבודה הופכת להיות קשה יותר עכשיו. שהובלנו 2-1 ראינו כבר את המשחק בידיים שלנו ואנחנו צריכים להאשים רק את עצמנו.

המאמן שזכה לחזור מפיגור מול אסטון וילה בדקות הסיום לא הופתע מהיכולת של פורטו: "סגנון המשחק שלהם הוא התקפי, מה שהם עשו נגד אתלטיקו מדריד הם עשו לנו".

מהצד השני המאמן של פורטו, ג'וסואלדו פאריירה, התקשה להסתיר את ההתרגשות שלו: "אני גאה בחניכים שלי, הם ראויים לניצחון הזה, אנחנו לא שוכחים ששיחקנו מול אלופת העולם ואירופה, השכלנו לעשות צרות ליונייטד ואני שמח על כך.

לא משנה איזה תוצאה נוציא בגומלין , אף אחד לא יוכל לקחת לנו את מה שעשינו היום". 

מפגש מסקרן נוסף נערך בין הצוללת הצהובה, ויאריאל לתותחנים מלונדון, כזכור לפני שלוש שנים נפגשו השתיים במעמד חצי הגמר, כשאז הצליחה ארסנל להדיח את הצהובים ולהעפיל לגמר מול ברצלונה.

 שער של סנה במחצית הראשונה העניק לארסנל את היתרון, אך שער שיוויון בחצי מספרת של עמנואל אדיביור העביר את ההכרעה לאצטדיון האמירויות.

מנואל פלגריני, מאמן ויאריאל נשמע אופטימי: "הייתה לנו מחצית ראשונה טובה וגם במחצית השנייה שלטנו במשחק והגענו אל המצבים שלנו, היה לנו עוד ארבעה מצבי הבקעה, והם במצב היחיד הממשי שלהם כבשו את השער, ארסנל יודעת שזה יהיה קשה להדיח אותנו מהמפעל".

מהצד השני היה זה ארסן ונגר, שאהב לראות את חניכיו חוזרים למשחק: "היה משחק טוב של שתי הקבוצות ששחיקו התקפי ובקצב מהיר,  תמיד שאנחנו עם הגב אל הקיר אנחנו יודעים איך לחזור וזה חשוב מאוד לקבוצה צעירה, אנחנו רוצים להעפיל לשלב הבא ולשחזר את המחצית השנייה בבית".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק