ישראל ירדה למקום ה-21

לאחר שלא ניצחה בשלושת משחקיה האחרונים בבית מוקדמות המונדיאל, הנבחרת של דרור קשטן ירדה 3 שלבים בדירוג העולמי, כאשר שוויץ ויוון עקפו אותה. אנגליה כבר שביעית, ספרד עדיין מוליכה את הדירוג

יום רביעי 08 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר שכבר הגיעה למקום ה-15 בדירוג העולמי של פיפ"א, אפשר לומר שנבחרת ישראל לאט לאט חוזרת למקומה הטבעי, הנבחרת של דרור קשטן לא ניצחה בשלושת משחקיה האחרונים  במסגרת הבתים שמובילים למונדיאל, עובדה שגרמה לנבחרת לאבד נקודות בדירוג העולמי.

כזכור, הנבחרת נפרדה בתיקו מול לטביה ויוון ואף הפסידה במשחקה האחרון לנבחרת של רהגל בשבוע שעבר. למרות הניצחון של הנבחרת במשחק הידידות מול הונגריה, שנערך לפני שני המשחקים מול היוונים, חניכיו של קשטן ירדו שלושה מקומות אל המקום ה-21.

בעוד הנבחרת שלנו מקרטעת ומאבדת גובה, שני הנבחרות האחרות בבית הישראלי, ידעו לנצל את הניצחונות שלהן בכדי לזנק למקום ה-18 (שוויץ) ואל המקום ה-13(יוון) בדרך אולי לעלות למונדיאל על חשבון הנבחרת הישראלית.

השלישייה הראשונה נשארה בעינה (1. ספרד, 2. גרמניה, 3. הולנד), ברזיל העפילה למקום הרביעי על חשבונה של איטליה, שסיימה בתיקו מאכזב מול אירלנד, ואילו הנבחרת של קאפלו ממשיכה להתקדם, נבחרת שלושת האריות ממוקמת כבר במקום ה-7, כאשר היא עוקפת את קרואטיה ורוסיה. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק