קרדיסיו מועמד. שטרכמן סיכם

קשר נבחרת אורוגוואי מועמד לירוקים. שטרכמן היהודי סיכם. מועמדים נוספים לחיזוק:תמיר כהן, אבי סטרול, גל אלברמן, יואב זיו, עלי עותמן וזר במקום ירו בלו. יש מענק עליה

יום רביעי 26 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 מכבי חיפה אינה מתכוונת לשמש לבשר תותחים בשלב הבתים, כקבוצת דירוג רביעית. הבעלים יעקב שחר, נענה לבקשת החיזוק של המאמן אלישע לוי, ויאפשר צירופם של שלושה שחקנים חדשים בעמדת המגן הימני, בלם וקשר-חלוץ.

כבר אחרי המשחק בשבוע שעבר מול רד בול זלצבורג, החלו שיחות עם מספר מועמדים, רובם ישראלים המשחקים באירופה ומעמדם אינו יציב. אפשר שעד מחר (חמישי), לפחות שניים מבין תמיר כהן (בולטון), אבә סטרול, יואב זיו ועומר גולן (לוקרן) או גל אלברמן (בורוסיה מינשנגלדבך), יצטרפו לשורות האלופה. גם עלי עותמן מבני סכנין אמור להיות הרכש הישראלי. 

למכבי חיפה יש ברשימה גם זר איכותי שצפוי להגיע במקומە של ירו בלו, המועמד להגיע לבני-סכנין. נכון לעכשיו, אלישע לוי אינו מתכוון לשחרר את ג'ון קולמה או ג'ורג' טישיירה.

יעקב שחר אמור להחליט עד סוף השבוע על גודל המענק שיעניק לשחקניו כפרס על העלייה ל۩לב הבתים.

שם נוסף שעלה בין מספר השמות שמועמד לחזק את מכבי חיפה, זהו מתיאס קרדיסיו, קשר נבחרת אורוגוואי ששייך לסגל קבוצת מילאן האיטלקית. קרדיסיו שלא שותף באופן מלא בשורות הרוסונרי, ששיחק למעשה רק משחק אחד בעונה שעברה, יוכל להגәע לכפר גלים על תקן שחקן מושאל. 

מחיר רכישתו של קרדיסיו מוערך בלמעלה מ-3.5 מיליון יורו לערך וזה עלול להיות סכום גבוה עבור מכבי חיפה, שמעדיפה את אופציית ההשאלה.

שטרכמן סיכם במכבי חיפה

̍
חלוצה הארגנטינאי-יהודי של ריבר פלייט, אייל שטרכמן, הוצע למכבי חיפה ועשוי להגיע בימים הקרובים לישראל על מנת לחזק את התקפת הירוקים. שטרכמן בן ה-20 נבחן בשנה שעברה במכבי תל-אביב אולם היה רחוק מלהרשים את רן בן-שמעון ואבי נמני. מאוחר יותר אף הוצע החלוץ הצעיר להפועל תל-אביב אך הקבוצה לא התעניינה בשירותיו.

החלוץ הצעיר זומן על ידי מוטי איווניר לסגל נבחרת ישראל אבל לא יכל להגיע בעקבות סירוב של ריבר פלייט לשחררו. שטרכמן היה כובש מצטיין בקבוצת המילואים של ריבר פלייט וכן בקבוצת הנוער של ולז.

תגובות

טלספורט בפייסבוק