הידינק: לא יכולים להירגע

תגובות מליגת האלופות הלילה: מאמן צ'לסי שומר על זהירות לקראת הגומלין לאחר הנצחון הגדול של קבוצתו. בניטז מודה שלליברפול הגיע להפסיד. קלינסמן: "ראינו את אלופת אירופה הבאה"

יום חמישי 09 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר שקבוצתו השיגה הערב נצחון חוץ דרמטי (3:1) באנפילד, שידר חוס הידינק, המאמן ההולנדי של צ'לסי, זהירות לקראת משחק הגומלין: " אנחנו עוד לא יכולים להירגע לפני הגומלין, בטח לא מול ליברפול, שהראתה שהיא קבוצה שמסוגלת לעשות דברים בלתי רגילים בעבר."

על המשחק שהציגו חניכיו הערב, הוסיף הידינק: "אני חייב להחמיא לשחקניי, שהגיבו מעולה לשער המוקדם שספגנו."

כובש שניים משלושת השערים לזכות צ'לסי, ברניסלב איבנוביץ', חגג את צמד הבכורה שלו, שהפך לשני שערים בעלי חשיבות עצומה לקבוצה, אליה הצטרף בחודש ינואר מלוקומוטיב מוסקבה תמורת תשעה מיליון ליש"ט. המגן הסרבי אמר בסיום: "אלה היו השערים הראשונים שלי ואני שמח. היה חשוב לא להיכנס לפאניקה לאחר השער שספגנו, ואמנם שיחקנו כמו קבוצה גדולה וזה היה טוב מאוד עבורינו."

במחנה המנוצח, סיכם רפא בניטז, מאמן האדומים, את המשחק באומרו: "פתחנו את המשחק טוב, אבל הפסדנו את הכדור יותר מדי פעמים. לא אהבתי את משחק המסירות של הקבוצה הערב. עשינו טעויות שעלו לנו בשערים. לא הופתעתי כיוון שידעתי שצ'לסי קבוצה חזקה מאוד. הגומלין יהיה קשה מאוד אבל זהו הכדורגל ונצטרך להבקיע שלושה שערים בלונדון." 

גווארדיולה: "עלינו להיזהר מהגרמנים. הם רגילים למעמדים האלה"

לאחר שקבוצתו פירקה לגורמים את באיירן מינכן (0:4), התפנה מאמן ברצלונה, פפ גווארדיולה, לניתוח המשחק ולהצהרת הכוונות לקראת הגומלין: "זוהי תוצאה יוצאת מהכלל, בעיקר כי היא מנחילה לנו דרך, דרך שמראה על מחויבות, עבודה קשה וכשרון עצום שיש בקבוצה הזאת. המפתח לנצחון היה טמון בכך שרצנו כל הזמן."

גם נשיא המועדון, חואן לאפורטה, נשמע מאושר בסיום המשחק המושלם של פפ גווארדיולה וחניכיו, אבל ניסה לשמור על ארשת פנים רצינית ומפוכחת: "עוד מוקדם לחשוב על הסיבוב הבא. ברור שמשחק הגומלין יהיה מסובך והקרב עוד רחוק מהכרעה, אבל גם ברור שהשגנו תוצאה מעולה. זה היה ערב גדול לכדורגל האירופי ועם כל הכבוד שיש לי לבאיירן מינכן, קבוצה מעוטרת ויוקרתית בפני עצמה, הערב היינו גדולים עליהם. שיחקנו כדורגל קסום."

לאפורטה התייחס גם לפרסומים בנוגע לפרנק ריברי, קשרה הצרפתי של באיירן, שאמור לעבור בעונה הבאה לברסה. לאפורטה בחר לשמור על עמימות באומרו: "הוא שחקן מהיר ולא צפוי, אך באיירן לא מעוניינת למכור אותו. יש לנו יחסים טובים עמם והם יידעו אם נהיה מעוניינים בשחקן שלהם בעתיד."

תיירי הנרי, חלוצה הצרפתי של ברצלונה, הגיב בסיום: " עשינו את מה שהיה מוטל עלינו. היינו יכולים להוסיף ולכבוש אך גם התוצאה הזאת מעולה בעבורנו."

המאמן הגרמני המאוכזב, יורגן קלינסמן, שקבוצתו ספגה תשעה שערים בשני משחקיה האחרונים, פירגן ליריביו מקטלוניה: " ראינו את אלופת אירופה הבאה. הסגנון של ברסה הראה לנו מה הגבולות שלנו ואני מברך את גווארדיולה על הנצחון.  לי עוד יש עבודה רבה בכדי לנסות ולהתגבר על המגבלות הטכניות של השחקן הגרמני לקראת העונה הבאה. מסי הוא שחקן ענק ותענוג לראות אותו משחק."


תמונות: Gettyimages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק