מכת פציעות בנתניה

מכבי נתניה תחסר את השוער לירן שטראובר במשחק מול מכבי פ"ת. המוראל בנתניה ירוד עקב מכת הפציעות והמצב בטבלה. גם איתי שכטר יעדר, כמו גם שלו מנשה ודדי בן דיין

שבת 11 אפריל 2009
אשר גולדברג
מכבי נתניה, בהזדמנות נוספת להשאר במירוץ לתואר האליפות, כששם המשחק הוא ניצחון בייתי על מכבי פ"ת. כל תוצאה אחרת תשאיר את לותר מתיאוס ושחקניו הרחק מאחורי המובילות. המוראל בנתניה ירוד ובימים האחרונים הכל עוסקים בהאשמות הדדיות, התנצלויות ואמירות שאוהדי הקבוצה ומרבית השחקנים אינם מצליחים להסיט מתשומת ליבם.

גם מבחינה מקצועית - הבעיות לא חסרות בנתניה. הבוקר (שבת) התברר שהשוער לירן שטראובר פגוע באצבע ידו ואחרי תקופה ארוכה יחמיץ התמודדות ולא יוכל ליטול חלק במשחק הקרוב. מהמשחק יעדרו גם דדי בן דיין הפצוע ושליו מנשה המורחק. מתיאוס החליט באימון האחרון שאיתי שכטר, הסובל מפגיעה ברגלו, ינוח ולא ישחק מול פ"ת.

דניאל ליפשיץ הצעיר, צפוי לפתוח בין הקורות במקומו של שטראובר. אבי כנפו צפוי לפתוח במקומו של שכטר, בעוד אוראל דגני יפתח במקומו של בן דיין.


מתיאוס: "תלמדו על מחוייבות מברצלונה"

לותר מתיאוס קיים במהלך השבוע אסיפת שחקנים ארוכה ודיבר על מחוייבות לעומת חוסר השקעה של חלק מהשחקנים. המאמן הגרמני הרחיק עד ספרד וברצלונה כשנתן דוגמא לחדוות המשחק של שחקני ברסה. אחד השחקנים אמר בסיום האסיפה: "מעניין למה לא קיבלנו ממתיאוס את הדוגמא של באיירן מינכן שלו, שקרעו אותה בספרד - אנחנו יותר דומים לה מאשר לברצלונה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק