ראפיניה ביובה, צ'גרינסקי לברסה

המגן הימני הברזילאי של שאלקה, חתם ב"גגרת הזקנה" תמורת 8 מיליון יורו. ברצלונה החליטה לרכוש את דימיטרו צ'יגרינסקי, בלמה של שחטיור דונייצק תמורת 25 מיליון יורו

יום חמישי 27 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
 יובנטוס, שפתחה את העונה באיטליה עם ניצחון דחוק 0:1 בטורינו על קייבו, החתימה את ראפיניה, מגינה הימני הברזילאי המצויין של שאלקה הגרמנית.

יובנטוס, שמאמינה בכוחה לנשל את אינטר כאלופת איטליה, פעילה מאוד בשוק ההעברות וראפיניה הוא הרכש החמישי של המועדון, אחרי שצירפה כבר את פליפה מלו מפיורנטינה, דייגו מורדר ברמן, פאביו קנאברו מריאל מדריד ומרטין קאסרס מבߨצלונה.

ראפיניה, שנחשב למגן תוקף מצויין, היה מבוקש מאוד במספר מועדוני צמרת באירופה כמו מילאן, ברצלונה וצ'לסי, אולם יובנטוס היתה זו שהצליחה לרכוש אותו. 

כלי התקשורת באיטליה מדווחים שגם פאביו גרוסו, מגינה השמאלי של ליון ונבחרת ߐיטליה, מועמד להצטרף ועשוי לחתום בקבוצה ב-24 השעות הקרובות.

בלם שחטיור דונייצק יחתום בברצלונה

דימיטרו צי'גרינסי, בלמה המצויין של שחטיור דונייצק ונבחרת אוקראינה יהיה ככל הנראה החל משבוע הבא, בלמה של ברצלונה. זאת אחӨי ששחטיור דונייצק קבוצתו, הסכימה למכור את הבלם לברצלונה, שהציעה עבורו סכום עתק יחסית של 25 מיליון יורו.

בברצלונה דורשים שהבלם לא ישותף במשחק הסופר קאפ בין הקבוצות ביום שישי הקרוב, אולם נשיא שחטיור מתעקש שצגרינסקי יעבור לברצלונה רק אחרי המשחק ביום שישי.


צ'גרינסקי במדי שחטיור. ישחק לצד פויול בעונה הקרובה

צ'גרינסקי, שיחתום על חוזה לחמש שנים בברצלונה, במסגרתו הוא ߙרוויח 2 מיליון יורו לעונה, לא יוכל לשחק עם ברצלונה בליגת האלופות, מאחר שהוא שיחק כבר עם שחטיור דונייצק באירופה.

צ'גרינסקי עשוי לערוך את משחק הבכורה שלו במדי הבאולגראנה ביום שני הבא, במשחק הפתיחה של ברצלונה בליגה בבית מול ספורטינג גיחון.
̊
תמונות: גטי אימג'

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק