0

הזימונים של קשטן תמוהים

בכירים בהתאחדות לא מבינים מדוע קולאוטי ותמיר כהן לא זומנו . קטן זומן רק בגלל הלחץ ולא הייתה סיבה לשחרר בגללו את רוברטו קולאטי ותמיר כהן". תמיהה גם לגבי זימונו של עומר גולן ואי זימונו של גיל ורמוט

יום חמישי 27 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

שבועות של אי כבוד, ניהול עייף וחוסר יד מכוונת, עוברים על נבחרת ישראל לקראת המשחקәם מול לוכסמבורג ולטביה. הבוקר הבהירו בכירים בהתאחדות לכדורגל כי הם כבר הרימו ידיים בניסיון לשכנע את דרור קשטן להיות ממוקד יותר.

כזכור, הבוקר זימן קשטן לסגל את יניב קטן, אייל גולסה ותמיר כהן. קטן סולק מהנבחרת בעקבות יחס שהיה לטענת ראשי הנבחרת, מזלזߜ. יתרה מכך, לפני מספר שבועות צוטט קטן כמי שאומר שהוא לא רוצה לשחק עוד בנבחרת. עטר זומן, למרות שהיה מעורב והורשע בסיוע לגניבת תיקים מנשים מבוגרות.

בכיר בהתאחדות אמר ל-TELESPORT: "רוברטו קלאוטי ותמיר כהן שיחקו מול צפון אירלנד רק לפני שבועיߙם במשחק האימון האחרון. איך הם בכלל לא בסגל? מה כבר עשה קטן? הוא היה השחקן הפחות טוב בחלק ההתקפי של חיפה מול אקטובה ומול רד בול זלצבורג. גדיר עלה עליו בשתי דרגות במשחקים האלו. קולאוטי וכהן משחקים בקבוצותיהם. שניהם הוכיחו את עצמם בנבחרת. עומר גולן שחקן טוב,Ġאבל הוא לא משחק מתחילת העונה בקבוצה שלו ומול צפון אירלנד הוא שיחק אפס דקות. איך פתאום הוא בסגל לפני קולאוטי".

גורם אחר בהתאחדות אמר כי: "קשטן היה צריך לזמן את גיל ורמוט. הוא השחקן בכושר הכי טוב, אבל פשוט אין לו יחצ"נים כמו לקטן"Ȼ.

קולאוטי אמר לאחר פרסום הזימונים כי:  "אני כועס ולא מבין את זה. אין לי שום הסבר למה אני לא בנבחרת".

שחקן עבר, מקורב לקשטן,  הסביר ש: "קטן לא מגיע לשחק מול לטביה. הוא יהיה בסגל ורק אם ישראל תיקלע לפיגור, אז הוא ישחӧ. עטר מגיע כדי להתחשל ולהכיר את הנבחרת, כמו גם גולסה. הם הרי דור העתיד שלנו"

תגובות

טלספורט בפייסבוק