תומך בדרכו של נמני

בעלי מכבי ת"א, אלכס שניידר קורן מאושר מדרכו של מאמנו הנוכחי: "נמני יהיה המנהיג". אבי נמני גאה: "השחקנים הראו שיש לנו אופי", וזועם במקביל: "המקסימום של השופטים שלנו הוא נמוך מאוד"

שבת 11 אפריל 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב הביסה את בני סכנין 0:3, ב-9 שחקנים וללא מאמן במשך מחצית שלמה. אבי נמני אמר בסיום: "לשחק ב-9 שחקנים כמעט לאורך כל המחצית השניה ולנצח 0:3- מגיע קרדיט לשחקנים שנתנו תצוגה הירואית. השחקנים הראו שיש לנו אופי. יכול להיות שהמשחק יעשה לנו איזשהו אפגרייד. מכבי עדיין לא נמצאת בטופ שלה, יש עוד הרבה לאן להתקדם ולהשתפר".

"אי אפשר להתעלם ממה שקרה פה מבחינת השיפוט. אני לא כועס על השופט, כי הוא עושה את המקסימום. אבל המקסימום של השופטים שלנו הוא נמוך מאוד וזה חבל מאוד. אני לא יודע למה הורחקתי. הרמה של השיפוט, הבלאגן שמסביב לא מתאים לא למכבי ת"א, לא לכל הליגה ולא להתאחדות. צריך לעשות משהו עם השיפוט".

עוד בשורות טובות נשמעו מכיוונו של אלכס שניידר, בעלי מכבי ת"א ,שפירגן לא מעט לאבי נמני: "אני תומך בדרכו של המאמן (נמני), שימשיך להנהיג את הקבוצה בהמשך. יש לנו הרבה סבלנות לדרכך שאבי מנהיג. הדרך שלו היא הנכונה".

ערן קוליק נחל הפסד ראשון בשורות סכנין: "בפיגור שער אחד היו לנו הרבה מאוד הזדמנויות, אבל מסירות לא נכונות עשו דרכן אל השוער. עשינו טעויות גסות שתפסו אותנו בעוד שני שערים. בקלות הגענו לתוך הרחבה, ולא ידענו מה לעשות עם הכדור ולכן הובסנו". 

"ההזנחה וחוסר האחריות בחלק האחורי גרמו לכך שלא יכולנו לחזור למשחק, ושני השערים שהם כבשו גמרו אותו. נצטרך להקים את המוראל של השחקנים מחדש לקראת המשחק בשבוע הבא".

הכח רמת גן נחלצה מהמקום האחרון, אחרי 0:1 על עירוני קרית שמונה, שתפסה את מקומה בתחתית. דודו דהאן סיכם: "אנחנו עובדים קשה, ומאמינים בדרך שלנו וזו למעשה תוצאה ישירה של הנוסחא הזו. עכשיו כל הלחץ על קרית שמונה. אנחנו סחבנו את הליגה על הגב שלנו שני סיבובים וחצי, עכשיו בוא נראה איך הם יעמדו בלחץ הזה. להישאר בליגה, עבורנו, זה לא פחות יוקרתי מאליפות עבור מכבי חיפה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק