התוצאה נקבעה מראש

פיני גרשון בחר להאשים את השיפוט בהפסד קבוצתו 79:76 למכבי חיפה: "ברבע הרביעי ניסו להחזיר אותם למשחק. כדורסל צריך לשפוט לפי מה שרואים". אבי אשכנזי מאושר: "זו דחיפה משמעותית לקבוצה, לאוהדים, לעיר"

יום שני 13 אפריל 2009
אייל כהן

מכבי חיפה גברה הערב על מכבי ת"א בתוצאה 76:79, ופיני גרשון פרק תסכול בסיום: "אני יודע מה הסיבות להפסד. אין לי חשק לדבר על זה, אבל יש עובדות ואני מכיר בהן וצריך לשנות חלק מהן. על המשחק הזה, לפני המשחק, היתה רשומה התוצאה. אין לי טענות לשחקנים שלי. אני בוחר לא להתרגז מבחירה, ובוחר שלא להכנס לזה. העובדה שהיא שכבר הפסדנו שני משחקים עם השופט הזה".

"שיחקנו טוב ברוב חלקי המשחק וההפרש היה צריך להיות יותר גבוה. ברבע הרביעי ניסו להחזיר אותם למשחק. כדורסל צריך לשפוט לפי מה שרואים. קשה לי לשפוט את המשחק באופן מקצועי, כי הראש שלי בדברים אחרים. אני מברך את חיפה. מגיע להם המקום השלישי, אבל אני לא חושב שזה דברים מקצועיים.

בעליה של מכבי חיפה, ג'ף רוזן לא הסתיר את שמחתו: "אני מאוד מאושר, זה מה שרציתי שיהיה. העבודה שהתחלתי לפני שנתיים באמת הוכיחה את עצמה. אני מקווה שנגיע לפיינל פור, ובהחלט אנחנו ראויים לזה. אני מאוד מרוצה מהדרך של אבי אשכנזי והצוות המקצועי. נשב לשיחה, ונסגור את הקצוות לעונה הבאה".

אבי אשכנזי המרוצה אמר בסיום: "אווירה מדהימה, זה כיף לנצח. הבטחנו הערב את המקום השלישי בהנחה וחולון לא ינצחו ביד אליהו, ואם הם כן ינצחו- שיבושם להם. זו דחיפה משמעותית לקבוצה, לאוהדים, לעיר ואני שמח שניצחנו הערב. מכבי זה סמל, ולנצח אותה זה נדבך בהתפתחות של הקבוצה". 

"היו לנו לא מעט טעויות, אבל זה כדורסל- משחק של טעויות, ואני שמח שבסוף אנחנו היינו אלו שניצחו. הקבוצה עוברת שנתיים מדהימות היו לנו שבועיים ששיחקנו רע עקב שינויים בסגל אבל אני מרגיש שאנחנו הולכים לכיוון הנכון עכשיו. לא צריך לדבר, צריך לעבוד קשה ולנצח. צריך לבוא מההגנה ואז נוכל לנצח כל קבוצה".

המצטיין הערב על הפרקט, דבון ג'פרסון מאמין בקבוצה שלו: "הוכחנו היום שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה ושאנחנו יכולים לעשות את זה כל פעם שנשחק מולם. אנחנו מחוברים אחד לשני, ושיחקנו הגנה חזק. קיבלנו את הביטחון שלנו בחזרה, אנחנו במומנטום ואף אחד לא יכול לעצור אותנו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק