נמני הורחק מחמישה משחקים

אבי נמני מאמן מכבי ת"א הורחק מחמישה משחקים בעקבות קללות לעבר השופט אלי בוחבוט והפגיעה בשופט זיו אדלר. נמני לא נכח בדיון

יום שני 13 אפריל 2009
אשר גולדברג

אבי נמני הורחק מחמישה משחקים בפועל ונקנס ב-5000 שקלים בפועל ובקנס נוסף של 20 אלף שקלים על תנאי, בעקבות התנהגותו במשחקה של מכבי ת"א מול עירוני קרית שמונה.

אבי נמני החליט שלא להופיע לדיון בועדת המשמעת בעניינו. נמני הועמד לדין בעקבות פגיעה בעוזר השופט, זיו אדלר, במשחקה של מכבי ת"א בשבת מול בני סכנין ובהעלבת השופט הראשי, אלי חכמון.

נמני העדיף שלא להגיע לדיון (אליו הוא אינו מחויב להגיע), אלא בחר לשלוח כתב הגנה בכתב, כתב הגנה שהוגש לדיין, עו"ד חיים אלחדיף. בשעת הדיון, נכח נמני במשחק אימון של קבוצת הנוער של המועדון. זו הפעם השנייה שהמנג'ר מעדיף לותר על הופעה בדיון בעניינו, כמו גם בדיון שהתקיים לפני חודשיים.

בכתב ההגנה כתב נמני: "לא תקפתי אף אחד. היה משחק חשוב מאוד למכבי ת"א ואני עדיין מאמן צעיר שלומד מטעויות. הקללות לא היו במקום". בהתיחס לטענה כי סרב לעזוב את כר הדשא אחרי ההרחקה: "קצין המשטרה ביקש ממני להשאר על כר הדשא כדי לא לעורר מהומה".

הפגנת האוהדים שתוכננה על ידי מספר אוהדי מכבי ת"א, בוטלה לבקשתו של נמני ולמקום הגיע רק אוהד אחד, שהניף שלט בגנות ההתאחדות לכדורגל.

ועוד בבית הדין. רפי נידם, נציג מ.ס אשדוד שהתפרץ לעברו של השופט מאיר לוי במשחק הקבוצה נגד הפועל תל אביב, הורחק משלושה משחקים בפועל.

שוערה של מכבי נתניה, לירן שטראובר, ננזף עקב  התנהגותו במשחק נגד מכבי פתח תקוה. שטראובר נאשם כי נכנס לתחומי המגרש, למרות שלא היה בסגל. יובל נעים, מאמן הפועל רמת גן מהליגה הלאומית, הורחק ממשחק אחד בפועל ושניים על תנאי, בעקבות העלבת שופט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק