רמלה השוותה את הסידרה

גמר פלייאוף נשים: לאחר דרמה גדולה והארכה, השיגו החניכות של אלי רבי ניצחון 88:92 על אלקטרה רמה"ש והשוו את הסידרה ל-1:1

יום שני 13 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

למי שהתגעגע לטעם הפלייאוף, יכל לצפות הערב (שני), כאשר אליצור רמלה נלחמה כדי לאזן את הסידרה וניצחון לאחר הארכה 88:92 על אלקטרה רמה"ש - 1:1 בסידרת גמר הפלייאוף. 

מאמן המנצחת, אליצור רמלה, אלי רבי: "לא היה משחק כזה בכדורסל. אני הרגשתי שאנחנו חוטבים בסלע ולא מצליחים להתקדם. רמה"ש קלעה שלשות בטירוף, משחק מדהים, לא היה משחק כדורסל כזה. היום היינו קבוצה מצויינת, הבנות שלי היו מצויינות".

המאמנת המפסידה, אורנה אוסטפלד: "שיחקנו משחק מהוסס. היינו קרובים לניצחון, נצטרך לתקן את במשחק הבית הבא". 

מהלך המשחק: 

לעיני הקומושינירית של ה-WNBA, דונה אונדדר, שתי הקבוצות לא פתחו טוב את המשחק. בתום הרבע הראשון הוליכה אלקטרה רמה"ש ביתרון 5 נק' - 12:17. ברבע השני רמלה נעלמה לגמרי מהפרקט, כאשר פרקינס קולעת לרמה"ש מכל כיוון פלוס הגנה מצויינת של סלווין הורידה את אלקטרה ביתרון 14 נק' - 35:49

ברבע השלישי אלי רבי הבין, כי אם הבנות לא יתעוררו זה יהיה מאוחר מדי. רמלה התעוררה בהחלט, אבל עדין נותרה בפיגור 11 נק' בסיומו - 58:69 לרמה"ש. ברבע האחרון ראינו כדורסל איכותי במיטבו, כאשר רמלה מצליחה בזכות הגנה מצויינת, פרקינס הייתה בזמן הנכון, אבל אלקטרה לא נבהלה ובמהלך האחרון החטיאה רמלה והמשחק הלך להארכה - 80:80.

בהארכה ראינו רק קבוצה אחת, כאשר אליצור רמלה בזכות פרקינס המצויינת, פלוס נקודות של אוגורודניקובה המצויינת, שחתמה את הסיפור - 88:92 רמלה בתמונת האליפות.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק