ביתר: 200 אלף דולר על בן יוסף

אחרי שאבי סטרול הודיע להפועל תל-אביב על כוונתו להישאר בלוקרן הדלגית, פנתה הקבוצה לבית"ר ירושלים ולתומר בן-יוסף. בית"ר תדרוש עבורו 200 אלף דולר למרות שבן יוסף הודיע כי לא רוצה להישאר בה

יום ראשון 30 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
הפועל תל-אביב תשחק הערב בבלומפילד במסגרת ליגת העל נגד מכבי פתח-תקווה, אך בקבוצה חושבים במקביל על הליגה האירופית ומחפשים בדחיפות בלם ולפחות זר נוסף שיחזק את הקבוצה בשלב הבתים.̼br/>
 במהלך יום אתמול נכשלו הנסיונות לשכנע את אבי סטרול לחתום בקבוצה ולחזור מלוקרן לישראל. סטרול, שגם אתמול ישב על הספסל ולא שותף כלל בנצחונה של לוקרן בליגה הבלגית, הודיע שהוא נוחת מחר לקראת משחקי הנבחרת נגד לטביה ולוקסמבורג אבל אינו מתכוון לӗזור לשחק בישראל, לפחות לא בעונה הנוכחית.

בעקבות כך בהפועל תל-אביב סימנו מחדש, כפי שפורסם ב-TELESPORT, את תומר בן-יוסף וכבר אתמול נעשו שיחות עם השחקן ועם קבוצתו בית"ר ירושלים שתאפשר לבלם לעבור להפועל תל-אביב, אם יעלה יפה המו"מ שלו מוۜ האדומים. נראה כי כבר היום דברים יתקדמו לקראת סגירה.

מי שעשוי לעזוב את הפועל תל-אביב הוא הקשר האחורי מגיאורגיה, זורב מנטשאשוילי, שלא מרשים את המאמן ואת הצוות המקצועי. במקומו בוחן גוטמן אפשרות לרכש נוסף, שחקן או שניים אחרים שימלאו את החלל שנוצߨ. 

כבר עתה ברור שדני בונדר ואיתי שכטר גוררים כרטיסים צהובים ולא יוכלו לשחק במשחק הראשון נגד סלטיק הסקוטית במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית. הערב אמור דני בונדר לאבד את מקומו בהרכב הפותח לעמרי קנדה, שיפתח בעמדת המגן הימני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק