בעונה הבא אנו בליגת העל

שאול אייזנברג הבעלים של הפועל ת"א, ממעמקי הליגה הארצית:: "מגיע לראשי מכבי תל אביב פרס ישראל שבתקציב של 20 מיליון דולר הם בנו קבוצה ששווה 2 מיליון. גייסתי מיליון דולר ואני מאמין שנחזור אל ליגת העל"

יום שלישי 14 אפריל 2009
שלמה חסיד
הפועל ת"א כדורסל נשארה בליגה הארצית. תאמינו או לא, למעשה הפועל  השיגה השבוע  את הישגה הגדול ביותר בשלוש השנים האחרונות.

הפועל תל אביב ניצחה 65:100  את עירוני טבריה ובכך הבטיחה עונה נוספת בליגה הארצית. כזכור לפני שנתיים ירדה הקבוצה מהלאומית אל הארצית ובעונה שעברה ירדה מהארצית אל ליגה א', אלא שנס ציונה ויתרה והפועל תל אביב זכתה מההפקר בעוד שנה בארצית.

השנה זה כבר הלך קל יותר. הפועל הסתבכה בתחתית אבל בעזרת המאמנת, שירה העליון, שרדה עוד עונה בליגה השלישית.

יו"ר הקבוצה שאול אייזנברג העניק ראיון חג מיוחד ל-telesport ואמר: "כל הכבוד למאמנת שלנו שירה העליון, אין לזה אח ורע בכדורסל באירופה שמאמנת מצליחה להשאיר קבוצה שנתיים ברציפות בליגה ועוד קבוצה צעירה כמו שלנו".

היא תמשיך גם בעונה הבאה?

" מגיע לה קרדיט עצום על ההישג. היא תמשיך איתנו גם בשנה הבאה. אני חושב שגילינו מאמנת מצויינת ששמה עוד ילך לפניה בכדורסל שלנו בשנים הבאות".

ומתי תחזרו אל ליגת העל ?

 
"בעקבות ההחלטה שנותנת ליו"ר איגוד הכדורסל ויו"ר מנהלת הליגה אפשרות להחליף בין קבוצה שאין לה תקציב לליגת העל לקבוצה אחרת מן הלאומית או מהארצית, פנינו למנהלת בכתב והודענו להם שיש לנו אפשרות להעמיד קבוצה בתקציב של מיליון דולר, ומכאן החשיבות הגדולה להשארות שלנו בליגה הארצית כי אחרת לא היינו יכולים לשחק בליגת העל בעונה הבאה. אני מאמין שבשנה הבאה נהיה בליגת העל".

מה אתה אומר על הרמה בליגת העל השנה ?

 "לא דומה בכלל לרמה שהיתה לפני שלוש שנים כשאנחנו היינו בליגת העל, גם הזרים וגם הישראלים שמשחקים היום בחמישייה בקבוצות ליגת העל לא היו יכולים לתפוס אצלינו מקום בעשירייה". 

אתה נשמע ממש מזלזל

"אני חושב שבכלל אי אפשר לקרוא לזה ליגת העל ושהכדורסל הישראלי במצב אנוש".

ומה אתה אומר על  מכבי תל אביב קבוצתך הלא אהודה?

 "מגיע למנהלים שם  פרס ישראל שהיא הצליחה לבנות קבוצה של 2 מיליון דולר ב-20 מיליון דולר. אם לפני שלוש שנים היינו משחקים נגדם, כמו שקרה כששיחקנו שנתיים בגמר הפלייאוף, היינו לוקחים את האליפות בהליכה".

 ג'ף רוזן הבעלים של חיפה היט אמר שהוא רצה לקנות את הפועל

 "קשקוש בלבוש. אם הוא רצה למה הוא לא קנה ? חפשתי ואני עדיין מחפש משקיעים אבל אנשים אוהבים לדבר סתם. הוא אפילו לא דיבר איתנו וזו סתם המצאה שבא לו להגיד".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק