ויסה דורש את מלוא החוזה

הפרואני המושאל להפועל פ"ת צפוי לחזור לשורות בית"ר י-ם בעונה הבאה. לקשר חוזה של 250 אלף דולרים נטו, סכום שיקשה על הישארותו אצל ארקדי גאידמאק הנעלם

יום רביעי 15 אפריל 2009
אשר גולדברג
כחמישה חודשים חלפו עברו מאז עזב הבעלים של בית"ר י-ם, ארקדי גאידמאק, את ישראל והתמקם ברוסיה. המיליארדר שהבטיח לחזור לישראל, עדיין תקוע, כלל הנראה במוסקבה, ואין אף סימן על כוונה שלו לשוב לישראל כדי להכין את עונת 10-2009 של הצהובים מהבירה.

תכניות רבות נמצאות על שולחנו של היו"ר, איציק קורנפיין, אשר ממתין גם הוא באי ודאות לשובו של הבעלים, על מנת להתחיל בשלב המעשי של ההכנות.

השם החם בבית"ר לקראת העונה הבאה הוא הקשר הפרואני המושאל העונה להפועל פ"ת, ג'וניור ויסה. לירושלמים הובהר לאחרונה שויסה מעוניין לקיים את חוזהו במלואו והמשמעות היא שבמידה ובית"ר תתעקש להשאיר את השחקן בשורותיה, הקבוצה תהייה חייבת לעמוד בחוזה השמן על סך 250 אלף דולרים נטו, לעונה הקרובה.

הפועל פ"ת, המשלמת כ-100 אלף דולרים כשאת יתרת החוזה ממשיכה לשלם בית"ר, מעוניינת בשחקן גם לעונה הבאה, אך ידיעות שונות קושרות את ויסה למאבק שמנהלות מאחורי הקלעים מכבי נתניה ומ.ס אשדוד, בנוסף לשתי קבוצות נוספות הממתינות להתפתחויות בגזרת שובו של האוליגרך.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק