נסיון אחרון לרכוש את ריברי

ריאל מדריד לא מוותרת. יממה לפני סיומו של חלון ההעברות באירופה, בספרד מדווח על כך שהבלאנקוס נחושים ברכישת הצרפתי של באירן מינכן. האם ריברי יגיע לרמת-גן או למדריד?

יום שני 31 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

מעל 200 מיליון יורו השקיעה ריאל מדריד הקיץ בהבאת שחקנים, 94 מיליון על כריסטיאנו רונאלדו בלבד וככל הנראה היד עוד נטויה. דיווחים בספרד מפרסמים הבוקר, 24 שעות לפני סיומו של חלון ההעۑרות, על נסיון חוזר ואחרון לרכישת פרנק ריברי.

ריאל מדריד כבר הציעה הקיץ סכום של כ-55 מיליון יורו עבור הצרפתי של באירן מינכן, סכום שכאמור נדחה בסופו של דבר על-ידי הבאוורים. גם השחקן עצמו מעוניין לעבור לריאל מדריד ומסתמן לחץ מצד הצרפתי ומקורביו על ראשי המועדון הגרמני.

בעונה הבאה יירד ערכו של ריברי בעקבות סיום החוזה ובשל כך תוכל למכור אותו באירן מינכן בסכומים נמוכים יותר משמעותית, לכן מופעל לחץ רב מצידו של השחקן ומצד הבלאנקוס לנסות ולסיים את העסקה ביום האחרון של מועד ההעברות.
גם רפאל ואן דר-וארט ההולנדי, שהוזכר כמועמד גם לטוטנהאם במקומו של לוקה מודריץ' שנפצע במשחק הליגה האחרון ויעדר כשישה שבועות, עשוי לעבור לבאירן מינכן במסגרת העסקה. אל באירן הצטרף בסוף השבוע האחרון הולנדי אחר, גם הוא מריאל מדריד, אריאן רובן.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק