עטר: אתם הכי טובים בישראל

בית"ר ירושלים שבה להתאמן. ראובן עטר שפע אופטימיות באספת הקבוצה. הבלם שמעון גרשון יחזור להרכב מול מכבי פתח תקווה לאחר שהחלים. עידן ורד: כלום לא אבוד

יום חמישי 16 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

לאחר יום חופשי, חזרה בית"ר ירושלים  להתאמן לקראת המשחק בשבת מול מכבי פ"ת. 
ורד מול הכח ר"ג, "יש אווירה טובה בקבוצה ואין לחץ"

 לפני האימון חגגה הקבוצה יום הולדת 29 לקשר מיכאל זנדברג ומיד לאחר מכן התכנסו השחקנים לאסיפה קבוצתית לקראת המשחק בשבת. במהלך האסיפה, הקרין המאמן ראובן עטר לשחקנים קטעי וידאו מהמשחקים האחרונים של מכבי פ"ת והעביר להם את המסר שהעונה עדיין לא הסתיימה.
 
באסיפה הקבוצתית  נכח גם היו"ר איציק קורנפיין. המאמן עטר אמר לשחקנים: "עברנו כבר תקופות טובות יותר ותקופות פחות טובות. אנחנו קבוצה מספיק חזקה בשביל לצאת מכל מצב ולהתעלות על עצמנו. למרות תוצאת התיקו ביום שני מול בני יהודה, אתם עדיין הקבוצה שמציגה את הכדורגל הכי טוב בליגה, אפילו שאנחנו לא במקום הראשון בטבלה".

 לאחר מכן העביר המאמן מסר לשחקנים שהליגה לא הסתיימה והמטרות עד תום העונה ברורות:  "לא ויתרנו על שום דבר העונה, אנחנו עומדים בפני שלושה משחקים חשובים מאוד בשבוע הקרוב, גם בליגה וגם בגביע. יש לנו עדיין מטרה לסיים כמה שיותר גבוהה בטבלה ואנחנו צריכים להישאר מרוכזים עד סוף העונה ולא להרים ידיים, תזכרו שאתם היום הקבוצה הכי טובה בארץ ולא משנה באיזה מקום אנחנו נמצאים בטבלה".

 הקשר עידן ורד שהפך לאחרונה לשחקן הרכב קבוע, התראיין היום לאתר הרשמי והתייחס בין היתר על המשחק האחרון מול בני יהודה ועל המשחק הקרוב מול מכבי פ"ת.

 "התוצאה ביום שני מול בני יהודה בהחלט מאכזבת אותנו", אומר עידן ורד לאתר הרשמי, "עצם העובדה שלא הצלחנו לקחת 3 נקודות במשחק, גרמה לנו לצאת מעט מאוכזבים. אני לא חושב שהעונה הסתיימה עבורנו כמו שטוענים, אבל למחוק פער של 8 נקודות כשיש 21 נקודות בקופה זאת בהחלט לא משימה קלה".
 
על האווירה בקבוצה בתקופה האחרונה אמר ורד: "בניגוד למה שחושבים, אין כאן לחץ ויש בקבוצה אווירה טובה מאוד. אני מסכים עם עידן טל שאמר בשבוע שעבר שפתיחת העונה הלא טובה שלנו פוגעת בנו עכשיו. את הנקודות שאיבדנו במשחקים הבית בסיבוב הראשון אי אפשר להחזיר וזו הסיבה לפער שהתפתח בצמרת. בסך הכל אבל יש אווירה טובה מאוד, אין תחושה של הרמת ידיים ואנחנו מגיעים רעבים לכל משחק מחדש". 
אלברז - לא כשיר למשחק בשבת

 על היריבה במשחק הקרוב מכבי פ"ת, אמר ורד: "השנה כל משחק הוא משחק לא קל, במיוחד כשמדובר במכבי פ"ת שהיא קבוצה ביתית שמאוד קשה לנצח אותה באורווה. ניצחנו אותם לא מזמן וחזרנו לירושלים עם 3 נקודות, אנחנו נקנה את אותה התוצאה מחדש למרות שאנחנו יודעים שהולך להיות לנו משחק קשה מאוד".
 
ורד מסרב להסתכל קדימה אל עבר משחק הגביע בשבוע הבא מול הפועל כפ"ס, "שמעתי כבר שאמרו שמה שנשאר לנו העונה זה רק הגביע, אבל אני לא מסכים עם זה. אנחנו קבוצה שרוצה לנצח בכל משחק ויש לנו עדיין מטרות בליגה לסיים כמה שיותר גבוהה בטבלה. אחרי שנסיים את המשחק בפ"ת, נוכל לדבר על משחק הגביע, עכשיו זה יהיה מיותר לדבר על המשחק בכפר-סבא".
 
כריסטיאן אלברז שנפצע במהלך המשחק מול בני יהודה, יעבור היום צילומים שיקבעו את חומרת הפציעה ממנה הוא סובל. המגן שהוחלף כבר במחצית הראשונה, יחמיץ את המשחק בשבת, אך למרות זאת ערך היום אימון ריצה קל בזמן שיתר חבריו לקבוצה ערכו אימון מלא.

שמעון גרשון שנעדר מהמשחק מול בני יהודה בגלל כאבי ראש חזקים, שב להתאמן ויהיה כשיר למשחק בשבת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק