שחקני מכבי בעד הפועל

במכבי ת"א יעשו הכל כדי לנצח את מכבי חיפה ביום ראשון, דבר היכול לסדר אליפות להפועל ת"א. שחקן במכבי: "אין בעיה שהפועל תוכתר, מכבי ת"א משחקת עבור עצמה". בוזגלו יהיה כשיר

יום שישי 17 אפריל 2009
אשר גולדברג

מאמן מכבי ת"א המושעה אבי נמני, ישב ביום ראשון ביציע במשחק בבלומפילד נגד מכבי חיפה. אך נמני פועל לשנות בקבוצה את החשיבה ואת ירידת המתח סביב ההשארות בליגת העל.

במכבי ת"א יודעים שניצחון ביום א' על מכבי חיפה יכול לסדר דרך חלקה יותר להפועל ת"א במירוץ על תואר האליפות. מתברר שרוב המכביסטים, תומכים בליבם יותר בהפועל ת"א, כאלופה, מאשר מכבי חיפה.

גורם במכבי ת"א סיפר: "אין כמעט שחקנים היום שמודעים ליריבות העירונית כמו בעבר. אין בישראל את היריבות שישנה בין ריאל לברצלונה, צ'לסי לארסנל וכל השאר. היום יש ערב רב של שחקנים שלא אכפת להם מה רוצים האוהדים של מכבי ת"א".

שחקן בקבוצה: "ברור שנשחק כדי לנצח את מכבי חיפה. אבל זה יהיה רק בגלל הספורטיביות והטעם של הניצחון. אישית אין לי בעיה שדווקא הפועל ת"א תזכה באליפות על חשבון מכבי חיפה. יש עוד שחקנים שחושבים כמוני".

מאור בוזגלו שספג מכה ברגלו, עובר טיפולים ונראה שעד יום ראשון יהיה כשיר להרכב. במכבי ת"א בודקים אפשרות לקיים את מחנה האימון בהונגריה שהיא זולה יותר מאשר לעשות מחנה אימונים במירלו, הולנד.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק