מכבי תא פתחה את העונה

שרון דרוקר פתח את אימוני מכבי ת"א כמאמן ראשי והכריז כי הוא מתגעגע לטל בורשטיין. צ'אק איידסון: "אנחנו נהיה בפיינל פור". דורון פרקינס: "הגעתי למועדון מס' 1, חובת ההוכחה עליי"

יום שלישי 01 ספטמבר 2009
שלמה חסיד
מכבי תל אביב חידשה הערב (שלישי) את את אימוניה עם סגל חדש לחלוטין, כאשר עוזר המאמן שרון דרוקר התייצב עם המשרוקית הראשית ושמעון מזרחי הפתיע בחולצה בגוון אדום. בשטח בלט שי Өקנאטי שרכש את מרבית המניות שהשתחררו מרענן כץ, ובאימון ניתן היה לחזות בחיוכים רבים ואופטימיות לאין סוף.

המאמן הזמני שרון דרוקר אמר: "טל בורשטיין חסר לי מאוד, כולנו רצינו שיישאר. נתנו לו הצעה כספית, אבל לצערנו הרב זה לא הסתדר. אני מרגיש בנוח לאמן את הקבוצה בתקופה הקריטית הזו של ההכנה, עד שפיני יחזור. יש לי הרבה חומר להעביר, יש לנו הרבה עבודה ואני מאמין שתהיה לנו קבוצה טובה. אני חושב שדורון פרקינס יוסיף לנו, הוא שחקן שיש לו חשיבות לא מבוטלת במכבי, והוא בסה"כ משלים סגל שېני מאמין שיוביל אותנו למקום שאנחנו רוצים להיות בו".

צ'אק איידסון אמר: "במכבי המטרות ידועות, ߜהצליח בכל המפעלים. באופן אישי אני מאמין שנהיה בפיינל פור. יש התרגשות גדולה לעשות אימון ראשון, אבל אני כבר מחכה לפגוש את האוהדים במשחק הראשון של מכבי ה-15 באוקטובר. ברור לי שתהיה חגיגה. יש פה המון שחקנים טובים, ואם נעבוד קשה ונאמין בעצמנו ברור לי שנצליח&quͯt;.

דורון פרקינס הוסיף: "אני מאוד שמח להיות פה. אני בטוח שאקבל את ההזדמנות להיות חלק משמעותי במכבי. זה שהצטרפתי אחרון לא אומר שאני הופך לשחקן פחות חשוב. הגעתי למועדון מספר אחד וחובת ההוכחה עליי".

סטפון לאזמה אמר: "כל התחלה חדשה משמחת ומרגשת. מכבי קבוצה מהטופ האירופאי. הכרזות זה טוב לפתיחת העונה, אבל ישפטו אותנו לפי מה שיקרה בסוף, סה"כ הגיעו לפה שחקנים מצויינים. לכולנו יש את כל התנאים להצליח ואין סיבה שלא נעשה את זה"

דייויד בלות'נטאל אמר: "אני חוזר הביתה למקום שאני אוהב. תוך תקופה קצרה אחזור לפעילות. הפציעה שלי הרבה פחות סנסציונית ממה שמתארים בתקשורת, בסה"כ זה מיניסקוס, משהו שגרתי למדי. אני מאמין שתהיה לנו עונה טובה ונ۔יה בפיינל פור".

תגובות

טלספורט בפייסבוק